Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, szoktatok Orbán...

Fideszesek, szoktatok Orbán Viktort és a Fideszt támogató érdekes mémeket nézegetni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 01:42
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
92%

30. Na ITT a bizonyíték, hogy nem is vagytok olyan elfogadóak:)


Vallási tolerancia a liberálisoknál? Tudod ki hiszi ezt el ezek után xDDDDDD

2023. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
89%
30. Ha tudnád, mennyire szórakoztatsz xDDD
2023. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
48%

Senki mellett jobb, mint velük! Nézd meg ki honnan jött? Komcsi, Soros is azért támogatta anno Orbánt, de Pál megfordult, ergo:kifordult magából, mondta egy Röpke interjúban Soros. Nem érdekelte sosem a magyar nép, utálta elképesztően már akkor is, és szándéka azóta sem változott. Kinyírni a magyar népet, és tömni saját zsebét!



[link]

2023. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%

31 ott az bizonyíték az intelligencia hányadosod mellett. Pont ott.


Leirtam te gyökszi, hogy abban hiszel, amiben szeretnél. Vagy olyasmi elfogadásra gondolsz, mint amikor máglyán égettétek meg, aki cáfolta a hazugságaitokat? Lehet kéne egy szektás nyomorult - normális ember fordító szótár hozzád

2023. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
32 remek remek, örülök, hogy legalább ennyivel hozzá járulhatok a nyomorult kis életedhez, de hát ismét az igénytelenséged bizonyítja, hogy neked ennyi is elég 😇
2023. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
92%

35. Nekem elég, hogy nem mennek transzok az óvodába a gyerekhez, hanem a gyerek kussban megy a templomba vasárnaponként.


Tényleg, neked hogy esik, hogy nem torzíthatjátok el a gyerekeket?

2023. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
36 én egy transzot sem küldtem óvodába, és mondjuk a gyerek értelmesebb dolgokat is tud csinálni vasárnap, mint álkeresztény semmire kellők valoságtagadádát hallgassa. Ergo jól esik, ha a gyermekek szelleme nem torzul, és ebbe a magadfajta véglény is bele tartozik.
2023. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem kellene egy szuperhősös film az életéről, munkásságáról. Megvéd minket a gonosz Sorostól, Gyurcsánytól, Brüsszeltől, a migránsoktól, pedofiloktól. Ő egy valóságos szuperhős.
2023. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
92%
38. Mégis mi vittünk moziba egy Gyurcsány filmet milliókból, nem ti egy Orbán filmet, milyen érdekes.. Mert ti csak pofázni tudtok, mi meg csináljuk is a dolgunkat.
2023. jún. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

39 nem tudom, te abban a filmben milyen szerepet vállaltál, gyanítom semmilyet, így nem teljesen értem, miben merül ki a "mi".

Másrészt az a hulladék, inkább lehányt szarnak nevezhetö valami adó forintokból készült, amiben bizony a mi pénzünk is benne van, amit olyan lelkesen szór el a dilettáns szektád baromságokra, hogy a hozzád hasonló igénytelen csöcselék tapsikoljon a semmin. Jellemzö bolsi színvonal. 💩🐑🍊🤡

2023. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!