Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az olyan fideszesek akik...

Az olyan fideszesek akik látják a sok ellopott milliárdokat azok mit gondolnak róla? Olyankor sem gondolják hogy hülyének vagyunk nézve? Pl a zarándokút fejlesztése 1.5 Mrd

Figyelt kérdés
Én értem hogy gyurcsány is lopott ezért jó lenne értelmes hozzászólásokat olvasni ha lehet.
jan. 24. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
jan. 24. 12:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan fideszeseknek is van az a pénz amiért szem becsuk fül befog....
jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Mégis mit szóljak hozzá?

Mindegyik politikus korrupt. Az ellenzékiek is.

Nem a korrupció dönti el, hogy melyik oldalra szavazok. Hanem hogy tudnak-e minimálisan kormányozni. A baloldal alatt majdnem csődbe mentünk, munkanélküliség volt, nélkülözés. Most sokkal jobban élek, nekem ez a lényeg.

jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ez igy jó a magyaroknak?

Pl szép kártyásokat szivatják.

A fuvarozókat

A napelemeseket

A katásokat


És lehetne sorolni reggelig.

Bár régebben nem politizáltam de mindig is ez ment?

Én azt veszem észre hogy nekem évről évre szarabb....

Drágulások és a fizetés nem emelkedik annyival mint a drágulás mértéke.

Lehet másnak jó most is de nem sok ilyet ismerek.

jan. 24. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
3# Én nem tudom te melyik világban élsz, de az hogy tudnak egy "minimálisan" kormányozni már alapból egy nonszensz. Kb a covid óta folyamatos válságban van az ország, a pénzünk értéke napról napra csökken, a boltokban az árak megduplázódtak (egyes termékeknél triplázódtak) folyamatos a mutyi és a korrupció, a hülyítés mindenhonnan, a riogatás, a folyamatos ellenségkép gyártás, az oktatás és az egészségügyünk színvonala a béka segge alatt van és közben ide oda nyalunk már már nem is érdek szerint. Ebben mi a jó? Valaki értelmesen magyarázza már el nekem hogy miért szavaz a fideszre?
jan. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Covid? Teljes fidesz-kormány kudarc. Mentek a valóság után, amit el lehetett rontani, azt elrontottak. Háborús helyzet? Kész katasztrófa. A fidesz vagy nem csinált semmit, vagy amit tett, az csak növelte a válságot. Persze a lakájmédia majd megmagyarázza, hogy valójában előre mentünk, csak negatív utat tettünk meg. Hurrá.


Annak idején baloldali Bajnai kormány jó ütemben megrántotta a derékszíjat, és pillanatok alatt kirántotta az országot a bajból. Most meg dagonyázunk a káoszban harmadik-negyedik éve, mert semmihez sem ért a fidesz azon kívül, hogyan rabolja ki az államot.

jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Most te komolyan azt hiszed, hogy egy 2018-as blogbejegyzés dönti majd el, most ki kit támogat? Ha már a korrupció téma érdekel, magyarázd már el, miért kellett a Lánchíd felújításából több mint egymilliárdot utalni egy számagyárosnak?
jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:26 - Azt ugye vágod, hogy az egész Lánchíd-felújítás körül panamázás mindkét oldalán fideszesek vannak. Bocs' mindhárom oldalon: a számlagyár, a megrendelő és most a "vádló" is fideszes.
jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Régen Strabag, most Mészáros. Ugyanaz a történet, csak más a csapat. Nem ez dönti el, hanem az életszínvonal, ami jelenleg sokkal jobb, mint korábban. És a kínálat se változott, szóval az eredmény se nagyon fog.
jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!