Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ti kommunista diktátorok...

Ha ti kommunista diktátorok lennétek mit csinálnátok először?

Figyelt kérdés
Kollektivizálnátok? Valamit parancsba adnátok? Kíváncsi vagyok rá.
febr. 20. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Mindenki internetes előzményét, kommentjeit, beszélgetéseit nyilvánossá tenném, mint a south park részben a troll.
febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
26%

Mindenkinek fizikai munkát kellene végeznie, aki alkalmas rá, leépiteném a nem fizikai munkát!


Termelés lenne!

febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
@2 Olyan 12 perc alatt omlana össze a rendszer, miután üres boltokban lehetne nézegetni a logisztika és az informatika hiányának eredményeit.
febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Elvenném a gazdagok tulajdonát és szétosztanám a szegények között.
febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

3

azért lenne fokozatos a dolog több év alatt!


4,

Meg ez is menne nálam!

febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

2

vagyok a városból lassan vidékre tanya gazdálkodásra kivitetném a lakosságot!

febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Csak azt, amit a Fidesz csinál, tökéletes minta. Mindent államosítani, haverokat pozícióba juttatni, korlátozni a médiát, szidni a hanyatló nyugatot, közponosítani az oktatást.
febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Telezabálnám magam pörkölttel
febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
@5 Szellemi munka nélkül szerinted hogy a rossebben megy a termelés? Hogyan koordinálod milliók munkáját informatikai rendszerek és bürokrácia nélkül? Ki tanítja a gyerekeket? Honnan lesznek orvosok, ha mindenki kapál? Ki tartja fenn a telefonhálózatot, hogy tudj szólni a tűzoltóknak arról, hogy épp leégni készül a házad? Értem én, hogy olvastál a Pol Potról, de eléggé félreértetted a mesét, ha szerinted az jó volt.
febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Le zárnám a határokat , mindenki csak haza itt enne be vezetném a fizetős határ átkelést . Európa össze is roppanna Magyarország meg csak a határ pénzből gazdagodna lenne amiből gyárakat építenék és jól élnének a magyar emberek .
febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!