Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor a tegnapi nőverés...

Akkor a tegnapi nőverés melletti szimpátiatüntetés megbukott?

Figyelt kérdés
Ha jól hallottam 100-200 ember ment csak ki. Jó látni hogy az ambereknek a helyén van a szívük és inkább a hazánk fiainak mentek szurkolni...700-szor annyian. 💪

#Domesztik vájolensz
márc. 27. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a legtöbben nem tudják hova rakni MP-t. Ő az igazi jobboldaliként titulálja magát, de közben úgy tűnik Nagy Ervin lett a legjobb barátja :) Hát, ez egy kissé erős zavar a gépezetben.

De közben persze várják, hogy tényleg leplezzen le valamit és legyen már valami. Tőle várják a kormányváltást.

Viszont tényleg annyira zavaros a pasi, hogy azért elég nehéz mellé állni, teljes szívvel. Főleg a felvételek és az azzal kapcsolatos körülmények után. Azért erkölcsileg nincs éppen toppon.

Én attól vagyok kész, hogy sajnáltatja magát, hogy ő nem lett NER lovag, ő nem szedte meg magát anyagilag, neki inkább adóssága van. De közben havi többmilliós fizetései voltak. Hát a jó k___ anyját. Én ennyi pénzből már csodákat tettem volna, nem adósságokat.

márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Délben kitalálta MP, hogy este tüntetés lesz. Jóhogy nem volt ott senki. Szervezzen szombatra, vagy a következő szombatra, akkor majd kimennek a népek.
márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

Most olvastam a telexet. Azt írják, hogy a magyar ügyészség amúgy független meg minden. Például a franciánál nem is elvárás a függetlenség, ezért ott nem létezik független ügyészség, ott legális amit állítólag Polt csinált... És ez a felvétel lehet nem is ér semmit... Meg hasonlók.


Nem azért, mintha annyira érdekelne, mert 14 év után annyira senki sem kapja fel a fejét arra, hogy korrupt a fidesz, de olvasom a telexet, ami fidesz ellenes, és akkor miva? Ilyen identitászavar, utáljuk is, de nem is. Most akkor védik a kormányt miközben amúgy szidják? Fene sem érti már itt ki kivel van, vagy mit akarnak. Azért ingerküszöböt nem annyira üti meg, de legalább a pedofilbotrány, ami érthető volt és faékegyszerű, arról nem beszélnek.

márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mivel vezetőink nem hajlandók aláírni az Isztanbuli egyezményt, nálunk szabad, sőt dicsőség nőt verni. Mert kormányunk szerint, a nők gyereket potyogtassanak és a fakanalat forgassák. Ehhez a nézethez hozzá tartozik a verés is.
márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Még a levitézlet, sokszorosan megbukott kommunista gyurcsány is 1500 emebrt tudott mozgosítani. Ehhez képest a baloldal új messiásának tüntetésén csak néhány száz fizetett provokátor volt.
márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

4: Ez azért nem így van. Most is van lehetőség segítséget kérni, most is bűncselekmény. Nem az egyezménytől függ.

És a lelki oldalán az egyezmény sem tudna segíteni.

Nem az a baj, hogy nem büntetik, mert büntetik, hanem hogy sokan nem mernek lépni. Ha lépnek, utána sincsenek teljesen biztonságban. Ez egy kis ország, nem USA, ahol átköltözöl az ország másik végébe és ott senki sem ismer és új életet kezdesz.

márc. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

1# tökéletesen egyetértek.

Magyar Péter évekig a hatalmi elitnek tagja volt.

Havonta több milliós fizetések.

És mit ad isten, egyszer csak 2023 ban " megvilágosodott", és titokban hangfelvételt csinált, ahol gyakorlatilag fossa a szót, Judit kb úgy válaszolt, hogy na, hagyjál már békén .

Ergo most egy olyan figura mutogat a hatalomra, aki pontosan ugyanúgy része volt. Akkor korábban minden oké volt Péter?? Addig nem volt maffiakormány ugye, amíg jött a zsé, amíg Judit elviselt, amíg ki nem rúgták az IFA méretű egodat...

Na innentől totálisan hiteltelen amit csinál, egy nárcisztikus hisztikéző óvodás!

márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
#6 Meg azért az egyezmény egy működő és hatékony áldozatvédelmi rendszert is megkövetel és szerintem ez a valódi problémájuk a fideszeseknek az Isztambuli egyezménnyel. Mert ezt megvalósítani sok-sok meló és pénz, továbbá szegény férfiak asszony- és gyerekverő jogának valódi elvételével járna.
márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

8: Most is van áldozatvédelmi rendszer. Csak ugye, amit már egyszer leírtam. Hiába, ha valaki nem mer, vagy sokszor nem is akar lépni. Meg nem lehet mindentől megvédeni felnőtt embereket.

Hány olyan van a hírekben is, hogy leszúrja élettársát, aztán az áldozat kéri, hogy jaj, ne ítéljék el, mert közben kibékültek :S

márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

#9 A jelenlegi áldozatvédelmi rendszer egy rakás sz.r.


"Hány olyan van a hírekben is, hogy leszúrja élettársát, aztán az áldozat kéri, hogy jaj, ne ítéljék el"


Ez pontosan az áldozatvédelmi rendszer hibája, ugyanis az ilyen bűncselekmények esetén hivatalból eljárást kellene indítani, nem pedig az áldozat feljelentésétől függően intézkedni. Pontosan ezért, mert a bántalmazó sokszor megfélemlíti az áldozatát, aki a nyomás hatására, félelemből visszavonja a feljelentést. Például ez sem működhetne így, ha ratifikálnák az Isztambuli Egyezményt.

márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!