Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akkor a tegnapi nőverés...

Akkor a tegnapi nőverés melletti szimpátiatüntetés megbukott?

Figyelt kérdés
Ha jól hallottam 100-200 ember ment csak ki. Jó látni hogy az ambereknek a helyén van a szívük és inkább a hazánk fiainak mentek szurkolni...700-szor annyian. 💪

#Domesztik vájolensz
márc. 27. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

10: Indítanak is eljárást. Amiket én láttam, ott bíróságon mondta ezt az áldozat. És nyilván tök mindegy, mit mond, attól még nem fogják megszüntetni az eljárást, és nem fogják csak úgy elengedni.

Légy szíves írd le, hogy az Isztambuli egyezmény pontosan mire lenne megoldás. Mi változna, hogyan változtatná meg az alapvető emberi viselkedési formákat.

Tudod ez olyan, mint vezetésnél a záróvonal. Az nem fal, csak akkor jelent bármit is, ha mindenki betartja a szabályokat.

Egy egyezménytől senki sem fog megváltozni.

márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

#11 Nem az emberi viselkedési formák megváltoztatása a célja, nem is értem, honnan szedsz ilyen hülyeségeket. Iszonyú tájékozatlan vagy a témával kapcsolatban, nekem meg nincs se időm, se kedvem minden elmagyarázni a témában, úgyhogy kérlek, vedd a fáradságot és tájékozódj, ha már egyszer véleményt akarsz formálni a témáról. Kezdheted az informálódást ezzel:


[link]


Ha elolvastad és képtelen vagy magadtól további cikkek, anyagok keresésére, szólj, és küldök még neked.

márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés egyértelműen kitaláció.


Szép erőlködés a pedofontól.

márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!