Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van itt olyan aki valamelyik...

Van itt olyan aki valamelyik kis pártra szavazott és esetleg megbánta azt, hogy "elveszett" a szavazata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha olyanra szavazok, aki bekerül, akkor nem veszik el a szavazatom, ha az én szavazatom nélkül is bekerült volna? Ha csak magam szempontjából nézem, mindig elveszik a szavazatom, mindegy, hogy olyanra szavazok, akik egyébként is bejut, illetve olyanra, aki semmiképpen sem. Szóval szerintem nem ésszerű emiatt bánkódni, még ha némi sikerélményt is érzünk, ha az nyer, akire mi ikszeltünk.
2011. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Civil Mozgalomra szavaztam, de miért bántam volna meg?
2011. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A megbánást úgy értettem,hogy a szavazatod szinte felesleges volt mert úgy se jutott feljebb az a kis párt akire te szavaztál tehát nem arra gondolok,hogy csalódtál benne.
2011. febr. 5. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy személyes sikerélményként kellene felfogni egy választást az eredményeivel.
2011. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Én sem értem, miért lett volna kárba veszett szavazat. A szavazatommal azt a pártot támogattam, amelyiket szerintem érdemes volt. Nem veszett az kárba.


Ja hogy az a párt nem jutott be a parlamentbe? Vagy bejutott, csak nem elég súllyal? Na és aztán? Ha további szavazókat győz meg a következő 3 év folyamán, akkor majd nő a támogatottsága, és legközelebb bejut.


Ez ilyen egyszerű :-)


Pedro

2011. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nincs kárbaveszett szavazat, az emberek lassan eszmélnek, kész. Én se bántam meg, hogy nem a 2 legnagyobbra szavaztam. Minél többen vennék észre, hogy van nagyjából 100 párt Magyarországon, és vennék a fáradságot utánanézni, hogy tényleg melyik áll hozzájuk legközelebb, annál hamarabb esnének le a magas lóról az eddigi vezetőink.
2011. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

A szavazat, a 2/3-maddal szemben mindenképpen elveszett,csak

eszmei értéke van.Úgy vettem észre-pdl.a nyugdijasoknnál-

hogy az elvárásokat illetően pofára estek, már akik a kormánypártokra szavaztak.Hasonlóan a kiskeresetűek körében

is ez a vélemény.A VÁLASZTÁSOK előtti igéretek csak reklámnak bizonyultak,ezt a többség már észre vette.Van egy

jó magyar mondás:Nagy az Isten állatkertje!

2011. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jesszusom, nem verseny ez! Nem az a "játék" lényege, hogy arra tedd a voksodat, aki aztán nyer. S ha "vesztes" pártra szavaztál, akkor meg egy lúzer vagy...?

Kis pártra szavaztam éppen azért, hogy sokszínűbb, összetettebb legyen a parlamenti képviselet. Nem jött be igazán, de ettől még nem vagyok letörve.

2011. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!