Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Földlakók- Élet- Igazság-...

Földlakók- Élet- Igazság- Béke- Szabadság- Pártja?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz erről a pártról?


[link]


2011. máj. 16. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

1. hülye neve van

2. egyebet nem tudok róla mondani... kérem kapcsolja ki...

3. mintha reklámozni akarnád őket...

2011. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Újabb mániákus futóbolond szekta, pártnak álcázva, nyakonöntve egy jó adag demagógiával.
2011. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Újabb mániákus futóbolond szekta, pártnak álcázva, nyakonöntve egy jó adag demagógiával."


Légyszives magyarázd el bővebben, hogy mitől szekta és mitől demagóg, mert én mondjuk a Jobbikra kapásból ráhúznám ezeket a jelzőket, de erről a pártról valahogy nem ezek a kifejezések jutnak az eszembe.

2011. máj. 16. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szép cél, de előre megmondom neked, ezen a bolygón soha a büdös életben nem lesz világbéke!
2011. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

"de erről a pártról valahogy nem ezek a kifejezések jutnak az eszembe."


Hát, ha ezt nem érted, hogy miért írtam, akkor neked nem sok keresnivalód van ebben a rovatban...

2011. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Bármi jobb lenne a kapitalizmusnál, ebben a rendszerben csak a gazdagoknak jó meg a romáknak :/
2011. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, hogy magyarosították az NSDAP-t...

Csakhogy én legyek a mai napi bitnáci.

2011. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a párt a világkormány meglététfeltételezi (lásd struktúrája) Ha te vagy az alapítójavaslom, hogy írd behogy a mindenkori szépségkirálynő lesz a szóvivő, mert azok tutira a világbékét mondják életcélnak fürdőruhában. (Ruha nélkül lehet, hogy mást mondanának)

Felesleges párt, mert irracionális céljai vannak. Lehetne akár örök élet és ingyen sör mindenkinek pártja!

Az LMP a párt által meghatározott értékek lényegét képviseli (és nem lépi túl már a hatáskörét: országos pártnak világprogram - viccnek is rossz), és racionális programokkal áll elő.

[link]

Érdemes inkább ehelyett azt támogatni!

2011. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!