Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Honnan ez a sok, megmaradt...

Honnan ez a sok, megmaradt szabadság?

Figyelt kérdés
Az eddig eltelt években az OGY nyáron nem dolgozott, az újságok tájékoztattták a lakosságot,hogy melyik híres politikus hol nyaral.Gondolom,hogy nem munkaidőben,hanem a szabadság terhére történtek az utazások.Mi -gyarló emberek- hivatalos ügyeinket (általában) csak szabadságon és nem munkaidőben intézhetjük. Ha becsületesen kiírják a szabikat,nem maradhatott volna meg ennyi nap.
2009. máj. 13. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... igazad van, de hol ott a becsületesség?
2009. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így próbálják azt a látszatot kelteni, hogy mennyire fontos emberek pótolhatatlan a munkájuk, és hogy milyen áldozatot vállalnak a hazáért és az emberekért.

És az ilyen "fontos" emberekkel van tele a temető...

2009. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt + elfelejtettem,hogy a foglalkoztató a hibás,mert a szabadság 25%-ával a dolgozó, a többivel a foglalkoztató rendelkezik. A tárgyévet követő jan.31-ig ki kell venni a maradék szabit.A foglalkoztató köteles kiadni a szabadságot!!!!!!(vagy rájuk már a törvény sem vonatkozik?)Ezek a szabadságok miért nem "vesznek" el?
2009. máj. 13. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

engem már atárgyévben elküldtek szabira. Nme is tudtam mit kezdeni vele. Kiadták és kész.


Nem mi vagyunk a foglalkoztatók ebben az esetben?

2009. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!