Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Ki számít hazaárul...

Jobbikosok! Ki számít hazaárulónak?

Figyelt kérdés
Mitől lesz valaki hazaáruló?
2011. máj. 20. 14:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
63%

zsidó, zsidóbérenc, cigány, nyugatra emigrál

Ezeket nem gúnyolódásból írtam, tényleg ezek miatt szokták mondani. Nem is tudom, hányszor fordult elő, hogy engem konkrétan azért neveztek hazaárulónak, mert nem utálom a zsidókat. Valami idióta meg azt írta, hogy undorodik tőlem, mert szeretnék kiköltözni külföldre. Tudom, minden párt szavazói között vannak hülyék, de akkor is. Aki leírja ezt és hozzáteszi, hogy ő jobbikos, akkor ezzel a jobbikosok táborát erősíti, őket "képviseli" a viselkedésével, szavaival, véleményével.

2011. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%

szeretem mikor a kérdésben benne van a gyűlölet, és általánosítás.

de pl a fidesz hazaáruló, mikor nem szavazza meg a magyar föld védelméről szóló alkotmányrészt. közben meg több EU-s országban van ilyen már régóta.

2011. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

És akkor ki számít zsidóbérencnek, kedves első?

Nem kötözködésből, a válaszod így is hasznos, de ez is egy elég képlékeny fogalom. Ahogy akár a zsidó is, mert az sem teljesen definiált, hogy ki számít zsidónak.

2011. máj. 20. 15:15
 4/41 A kérdező kommentje:
Ja, és második! Nem csak a jobbikosok hazaárulóznak. Ezt nem állítottam. Viszont ők pártszinten is művelik, ezért vagyok kíváncsi, hogy a Jobbik, mint párt, kiket tart hazaárulónak. És ez a vélekedés nyilván a híveik gondolkodásában is lecsapódik.
2011. máj. 20. 15:17
 5/41 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki aki poltizál,de nem a Jobbikhoz köthető vagy semmi ideológiai hasonlóság nem köthető hozzá (kivéve MIÉP,ők is árulók),aki nem foglalkozik politikával az egyszerű nihilista,de az utcán a cselekedetei alapján még lehet zsidó!
2011. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

ma 15:20

Ja és én nem vagyok Jobbikos,de ez az ő gondolkodásuk!!

2011. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%

Ezt komolyan a JObbikosok döntik el? :)

"közben meg több EU-s országban van ilyen már régóta."

Sorold őket!

2011. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
Petronius! Mondjuk teljes tilalom sehol sincs, de a franciáknál, a hollandoknál és a szlovákoknál olyan feltételekhez kötötték a földvásárlást, amivel megnehezítik azt a külföldieknek, vagy ha vásárolnak, akkor le kell telepedniük az országban.
2011. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
20%

Az aki zsidó-bérenc.

Csak azt nem tudom, hogy miért nevezte árulóknak, azokat a képviselőket, akik aláírták az új alkotmányt?

2011. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
58%

"Jobbikosok! Ki számít hazaárulónak?"


Az a személy aki tevékenységével hozzájárul a magyarság fizikai,szellemi,anyagi és kultúrális pusztításához.


Ilyen lehet mondjuk egy zsidó uzsorás,egy cigánybűnöző,egy a külföldi pénztőke érdekeit kiszolgáló balliberális politikus vagy egy külföldre szakadt "értelmiségi" aki minden idejét a hazája és a magyarság lejáratásával és ócsárolásával tölti(Schiff,Kohn,Eszterházy,Kertész,Spiró).

2011. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!