Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Velünk mindent meglehet csinálni?

Velünk mindent meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem, mért nyugszik bele az ember abba hogy egymás után nyúzzák le róla a bört? Mindenhol azt hallom, majd megpróbáljuk kifizetni, összehúzuk magunkat, vagy látom ahogy kétségbeesve zokog az udvaron, mert azt hiszi senki nem látja kezében az újjabb csekkel. Mindenki tönkre megy és csak türünk. De valaki mesélje már el miért nem csinálunk semmit?? Gyeket szülni nem érdemes,itt már élni sem nagyon? A 20 év alatt felhúzott házak az ingatlan adó miatt akár el is veszhetnek. Egyszerüen nem birom felfogni mért nem vagyunk kiakadva ugy hogy annak valami eredménye legyen? Más országokban már rég kiverte volna a biztositkot.
2009. ápr. 21. 10:21
1 2
 1/12 werte ***** válasza:
100%

Már ne is haragudjon meg senki, de ez egy VICC ország. Az emberek privátba 2-4főig kimondja a véleményét. "Takarodna el a kormány" vagy "gusztustalanok, vonják meg az ő bérüket is mivel tuti milliókat keresnek"... és?


Ettől változik valami? SEMMI. S pontosan ezért csinálja a kormány amit. Birka nép a magyar. Ha az öszödi botrány után 1-2 héttel kuss volt-lemondás nélkül. Addig itt csak ugathat a nép, ugysem harap. Lásd: Macedónia. Ott a választási eredmény nem tetszett a népnek és szétdúltak mindent-újraszámlálás-új szavaztatás... Ott ez megy.


Itt magyaroknál a leggusztustalanabb, hogy a saját népét szívja a kormány. Amíg orosz megszállás volt voltkit mocskolni (56-os forradalomnak is volt indittatása), de ez a parlament meg a demokrácia max papíron az. Amíg össze nem jön 1-2 millió ember h kiimpirítsa az ország mocskát, addig ez lesz. Szégyen, hogy a munkások, családosok, anyukák vannak megnyomorítva, ők meg milkiós fizukat kapnak kézhez! Azt érik el, hogy aki tud kimegy ebből a szennyből külföldre, de vissza sem fog jönni.

terv: Parlament létszámának felezése, 20évre visszamenőleg adja vissza mindenki a jutalmát-mivel sz@r melót végeztek. A mostani fizujuk felét kasszában hagyni. Max 500e fizut ezeknek-és semmi kedvezmény, meg adóból leírás-ahogy a köznép se...


POLITIKUSOK ÉRTÜNK KELLENE, hogy LEGYENEK, nem ellenünk!

2009. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen és maximálisan egyetértek veled, igazad van, és pont úgy fogalmaztad meg a kérdést ahogy én is megfogalmaznám... a válaszra én is kiváncsi vagyok de nagyon...


Apám mondott egy jót, népszavazást kéne kezdeményezni arról, hogy a kormánynak büntetőjogi felelőssége legyen, tehát a lopásokért, hazugságokért bíróság elé lehessen állítani őket. 600ezer aláírás nem sok, csak kérdés hogy ki az aki bevállalja hogy szabadidejében ezzel foglalkozik.. Seres Mária (vagy Márta?) jól csinálta nagyon, de érdemes lett volna több ügyben aláírást gyüjteni..

2009. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 werte ***** válasza:
100%

első vagyok.


Nálam nagyon érzékeny ez a téma. Nem vagyok se jobbos se balos. Itt kollektíven az összes politikust kivernéma francba. Átkos rendszerben nevelkedtek. rendszer váltást megcsinálták-maguknak. Eladtak mindent külföldre. Tönkretéve a piacaink. Se ruha, se földművesség, SEMMI. Hontalanná tesznek bennünket a haznánkba.

"El lehet menni"-Drága feri bátyja szerint.


Csodálkoznak hogy a csürhe meg tüntet meg balhézik. Jujj de utálom ezeket a képmutatókat.


Bajnai elmondja ait akar a nagygyűlésen, majd kiküldi a sajtót. AKINEK NINCS TITKOLNIVALÓJA miért teszi ezt?

Eladtak mindent, maximális kölcsönt vettek fel a semmire és ebből MI a nép SEMMIT nem érzünk. MAjd ha szorul a hurok a félretett pénzből emigrálnak, mi meg szívunk. UNOKÁINK IS SZÍVNI FOGNAK! Köszönhetően a "politikusainknak"

2009. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Mert megérdemeljük. Az emberek nagy része az mzp-re szavazott. Hát vállalja a következményeit.
2009. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én senkit nem ismerek aki az mszpre szavazott volna. De hát mi kevesen voltunk. ..
2009. ápr. 21. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nem pártkérdés.


a magyar ember ilyen. a saját fészkébe sz@rik, saját maga alatt vágja a fát. dögöljön meg a szomszéd lova is.

semmi újkeletű nincs benne. már a Muhi csata is azért veszett el, mert képtelenek voltunk összefogni.


csak azt nem értem, miért csodálkozik ezen bárki...

2009. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Amíg nem az MSZP-t választók tüntetnek az utcán a kormány ellen, addig mindent meg lehet csinálni velünk.

Ha a jobboldal túl hangos, ha minden provokációnak bedől, ha szerintünk a Holokauszt vagy volt vagy nem, akkor a baloldal nem megy ki tüntetni, és továbbra is bármit meg lehet csinálni velünk.

Sőt, jövőre majd bebizonyítják, hogy minden rosszról a Fidesz tehet, minden jóról Gyurcsány, és megint megválasztja a többség. Félig mi is tehetünk erről, mert úgy mondjuk a magunkét, hogy nem figyelünk oda mások (nyugdíjasok, baloldaliak, jogvédők, romák, zsidók, szinglik, stb.) talán ugyancsak jogos szempontjaira.

A jó demokrácia olyan, mint egy jó házasság: élhető, kölcsönösen örömteli, termékeny, és gazdaságilag is életképes. Ha a feleség házsártos, a férj részeges, nem azt kell eldönteni, ki a hibás, hanem hogy tudnak-e valamit kezdeni együtt. Egy nép nem válhat el önmagától, ezért célszerű lenne valamit kezdeni magunkkal, mert így a gyengeségünk oka mi magunk vagyunk. Ha a szomszédod MSZP-szavazó, találd meg vele az elfogadható együttműködés módját, mert az együtt nem működés még az alig vállalható kompromisszumnál is rosszabb (sok-sok pénzbe és a gyerekeid boldogságába kerül).

2009. ápr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv,


Sajnos elég birkák vagyunk, ez a baj. ÉS itt mindntől függetlenül. Egymásra is mutogatunk, megosztódunk, ha nekem van, de neked nincs akkor én azt csak lophattam csalhattam...


A politikai életben is ez megy, csak mutogatnak, de semmit nem tesznek, szét húznak, a vége pedig az, hogy minket szednek szét még jobban.


Kiverte elhiheted a biztosítékot mindenkinél, de sok mindent nem tehetünk. Persze kirobbanthatunk egy forradalmat. Rombolhatunk, mert más módja nincs, hogy észbe kapjon a sok pénzeszsák ott fent. De őszintén az megoldás. Ha minden Magyar és nem magyar lakos, az újszülöttől a majdnem hulláig ott állna a parlament előtt, akkor is csak zavargás lenne, nem lépés az ügy érdekében, és a végén csak recesszió követné, nem előre lépés.

Pechünkre nem kérhetjük szépen, ugyan takarodjatok, vagy dolgozzatok már együtt, és esetleg ne az utolsó 1ftnkből akarjátok megoldani a problémákat...

És miközben itt pötyögök, teljesen tele a pelusom, és sírva röhögök, és pánikolok, hogy atya ég, hogyan fogom felnevelni a gyerekemet, miből fogok enni, fűteni, világítani, és csak abban bízok, hogy nem jön még ennél is nagyobb sz*r a nyakunkba.

2009. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is a kompromisszum híve lennék,de " A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem.Cinizmusuk,szemtelenségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk,kultúra és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más ,azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról amit a keresztény etika így nevez lelkiismeret.A Kommunista eltorzult lélek. Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana..." Szolzsenyicin már csak tudja hiszen megszenvedte Ő is (idézet tőle) Gondoljuk végig az elmúlt közel hét évet.Ferkó megfúrta a Megyesit, majd hazudott éjjel nappal, hogy a párttársainak a "szaros ötszázezret" biztosítja, azok meg neki a pártelnökséggel a korlátlan hatalmat, és ez a szégyenletes megválasztás aztán bizalmatlanság..... egy agyrém...
2009. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, bármit.


Majmok a ketrecben, tudod.

2009. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!