Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Velünk mindent meglehet csinálni?

Velünk mindent meglehet csinálni?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem értem, mért nyugszik bele az ember abba hogy egymás után nyúzzák le róla a bört? Mindenhol azt hallom, majd megpróbáljuk kifizetni, összehúzuk magunkat, vagy látom ahogy kétségbeesve zokog az udvaron, mert azt hiszi senki nem látja kezében az újjabb csekkel. Mindenki tönkre megy és csak türünk. De valaki mesélje már el miért nem csinálunk semmit?? Gyeket szülni nem érdemes,itt már élni sem nagyon? A 20 év alatt felhúzott házak az ingatlan adó miatt akár el is veszhetnek. Egyszerüen nem birom felfogni mért nem vagyunk kiakadva ugy hogy annak valami eredménye legyen? Más országokban már rég kiverte volna a biztositkot.
2009. ápr. 21. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
igen.De csak azért mert hagyjuk.
2009. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt 04.21.14:18

Szeretném remélni,hogy nem általánosságban kommunistáztad le az SZMP-re szavazókat, mert ha igen én kikérem magamnak! Nem szeretnék vitatkozni,mert én is látom,hogy "valami nincs rendben"!Nem vagyok cinikus,szemtelen,gátlástalan, 1 eltorzult lélek és sorolhatnám, ja és ismerem az emberi méltóságot is.DE: főleg nem vagyok kommunista! Próbáltam lehetőséget adni az MSZP-nek, de csalódtam, próbáltam már a fidesznek is, de akkor is csalódtam.A két nagy párt rivalizálásának köszönhető,hogy ennyire megosztanak minket.Én tiszteletben tartom a másik véleményét és azt tartom fontosnak, hogy az EMBER legyen afontos!! és semmi más.

2009. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!