Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szimpatizálnak magyar...

Ceri kérdése:

Miért szimpatizálnak magyar emberek milliói az MSZP-vel. Azok után is, hogy már sokadszor teszik padlóra az országot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 08:47
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Miért már kérdezni sem lehet?

Igaz volt benne egy állítás is " hogy már sokadszor teszik padlóra az országot "


Talán ez az állítás nem lenne igaz? Minket irigyel Európa?


Nem furcsa, hogy mindig a szoclib. kormányzás idején kell megszorongatni a népet?


Nézzétek, én megértem azokat az embereket akik annak a rendszernek a haszonélvezőjeként a privatizáció segítségével meggazdagodva rájuk szavaz.

Persze ezek a gazdagok, ha lenne agyuk - túl azon, hogy hogy szerezzék meg a következő milliárdjukat - elgondolkodhatnának azon is, hogy 8 m-es betonfalak mögött, testőrökkel körülvéve akarják-e leélni az életüket?


Mert ez a folyamat csak ide vezethet!

Mert ez a folyamat már meg is kezdődött - a cigányság körében.


Én az egyszerű volt párttagot, a mai átlagember MSZP szavazót nem értem, hogy nem képes felismerni az érdekeit.


Miért nem ismerik fel, hogy az MSZP-nek már önmeghatározásuk - baloldal- is hamis.


Mit várhatunk azoktól akik bemutatkozáskor már a nevüket is elhazudják?


Na, be is fejezem mert vakoknak magyarázom a színeket.


Köszönöm mindenkinek, jobbosnak- balosnak a választ.

2009. máj. 15. 08:57
 32/32 anonim válasza:
66%

Fordítva is feltehetnénk a kérdést! Miért szimpatizálnak magyar emberek milliói a Fidesszel? Azok után, hogy volt nekik is 4 évük, amikor nem tettek semmit, ami kifelé emelte volna az országot a szarból.

Ha megtehetném én bizony csak azokat az embereket engedném szavazni, akik ma Magyaroszágon dolgoznak és adót fizetnek!!! mert azok az emberek akik segélyekből és egyéb támogatásokból élnek, ők tuti, hogy a nagyobb segélyre, több támogatást, stb.-t ígérő pártra fognak szavazni. kérdem én, mire föl pl. a 13. havi bér vagy nyugdíj amikor az év 12 hónapból áll. A 13. havi juttatásokat ki finanszírozza és miből? Államkölcsönből megy!!! miért kell nekem - és a többi adófizetőnek - eltartanom családok 6., 10. vagy 18. gyerekét. Mindenki annyi gyereket vállaljon amennyit becsülettel fel is tud nevelni a saját pénzén!!! Soroljam még? Az ország jövője nem pártkérdés és szimpátia kérdése kellene, hogy legyen csak sajnos ebben az országban már minden politukus hitelvesztett, azok is akik frissen kerülne élre, tök mindegy, hogy melyik oldalon. lehet itt valakinek jó, életképes ötlete a kutyát sem érdekli, csak az a fontos, hogy még mielőtt a többiek meghallgatnák már le is legyen fikázva! Hallott már valaki olyat, hogy az egyik párt felvetett valamit megoldás címen és az ellenzék azt reagálta volna, hogy : "hé, figyeljetek csak! Mit is akarnak azok ott a pálya másik felén? Jó ötletnek tűnik. Össze kéne dugni a fejünket..."

Áh, kár erre az egészre időt fecsérelni. Az emberek többsége nem látja az összefüggéseket csak az érdekli és motiválja a szavazás kapcsán, hogy neki melyik párt ígér többet, szebbet bla, bla, bla... és dögöljön meg a szomszéd tehene ha abból nekem hasznom származik! mindenki csak sír (tisztelet annak a kevés kivételnek) de azon nem gondolkodnak, hogy nekik maguknak mit kellene tenniük ahhoz, hogy legalább a saját életüket előbbre vigyék. azt már meg sem kérdezem, hogy emberek milliói mit tettek ennek az országnak az előbbre jutásáért? (most nem a politikusokra gondolok!)

JC

2009. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!