Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pártalapitás? Érdekel annyira...

Sziszkasziszka kérdése:

Pártalapitás? Érdekel annyira az országunk helyzete, hogy csatlakozz pártolo tagként egy uj alakulo párthoz, mozgalomhoz?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a kisebbség jogairol hallunk, de hol vannak a MAGYAROK jogai? Sokan panaszkodnak az ország rossz helyzetére és szeretném felmérni,hogy a változás érdekében hányan hajlandoak tenni is valamit legyen szo akár egy alakulo pártrol vagy mozgalomrol!
2012. jan. 18. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nekem ugyanannyi jogom van, mint a kisebbségieknek, úgyhogy NEM.
2012. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel országunk helyzete, viszont szerintem már van éppen elég párt meg mozgalom, nem kell újat alapítani. Ki ki megtalálja a magáét, választék van boven.
2012. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves Mudri Lav válaszát bár a kérdésemet azt hiszem egy kicsit félreértette! Én valami olyasmire gondoltam,hogy az Europai Bizottság elött nem azt kellene hangoztatni,hogy a kisebbség ilyen olyan problémái meg lettek oldva, hanem valami olyasmit, hogy nálunk a dolgozo magyar legalább 1000 Eurot keres! Én ezekre a jogokra gondoltam kedves barátom!

Igen, sok párt van bejegyezve, de 60%-uk nem aktiv! De bizom benne azért akadnak tettrevágyo honfitársak is itt Magyarországon! Üdvözlök mindenkit és várom a további hozzászolásokat, melyeket elöre is köszönök!

2012. jan. 19. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igen, sok párt van bejegyezve, de 60%-uk nem aktiv! De bizom benne azért akadnak tettrevágyo honfitársak is itt Magyarországon! Üdvözlök mindenkit és várom a további hozzászolásokat, melyeket elöre is köszönök!"


Hát akkor át kell venni, valamelyik nem aktív mozgalom vezetését, és aktivizálni. Nekem valahogy nem imponál az, hogy alapítgatják a szervezeteket nyakra fore, aztán rovid lelkesedés után innaktív lesz. És ez minden egyes politikai irányzatnál így megy. Pedig nem jó ez így, mert azt eredményezi, hogy az emberek már észre sem veszik, ha elindul valami, legyen az jó vagy rossz.

2012. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Pártalapitás? Érdekel annyira az országunk helyzete, hogy csatlakozz pártolo tagként egy uj alakulo párthoz, mozgalomhoz?"


A legkevesebb értelmét egy pártba való belépésnek látnám, ha tenni akarnék az országért. Nem túlzok, szó szerint így van.


"Folyamatosan a kisebbség jogairol hallunk, de hol vannak a MAGYAROK jogai? "


Olvasd el az alkotmányt, szerintem kiderül belőle, hogy egyenlőek a jogaik.

2012. jan. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!