Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondjátok azt, hogy a...

Miért mondjátok azt, hogy a Jobbik fajelitélő?

Figyelt kérdés

Van egy kis vakítás abban, amit azok gondolnak, akik ezt állítják. Az hogy milyen okból, lényegtelen, de a jobbik egyik képviselője "Morvai Krisztina" folyamatosan járta az országot, büncselekményekre reagálva.


Most hülyithetnélek titeket én is, de nézzétek meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=Db-ZmhOgtR8&feature=player_em..


Szinte ugyanilyen városban élek már, lopnak csalnak, összevernek valakit a rendőr meg még végig is nézi ha kell.


És mint tudjuk sok roma teszi ezt. Magyar is van, de azokba is a roma környezet váltotta ezt ki. Az meg hogy ők ilyenek, a rossz neveléstől van. Ami csak úgy kezdődik, hogy "elélegetünk segélyekből".


Perpill én nem szeretnék attól rettegni, hogy kilopjanak/összeverjenek, vagy valamelyik hozzámtartozó személyt. Szeretnék közbiztonságot.


De a mostani parlamenti pártok közül egy se tesz ellene! NEM! A fidesz igért fűt-fát, ha megvan még az a kis fizetetek, azon is rajta van a közbiztonság. Inkább támogatja ő is a romákat! Mert orbán is félig meddig az!


Vannak roma ismeröseim, akikre a bankszámlámat is rábiznám, mert normális nevelést kaptak. De őket nem is soroljuk ide. 13 évesen a 2. gyerekét szüli a roma csaj, csak azért, hogy kapja a családit. Itt nálunk legalábbis.


És igen azért rossz a jobbik, mert valaki végre ennek ellent akar vetni? Ha csak beszélnek ők is (amit kétlek), akkor max belölük is megundorodom. De mi az már, hogy az adminisztrácíó miatt nem nyomoznak? Te jó isten, ez olyan mintha a parlamentbe úgy járnék be, hogy bevagyok rúgva.


És igen, ha azt mondják hogy "cigányok" az jut eszembe aki lop csal hazudik, aki nem, azokat nem is nézem "cigányoknak".



2012. júl. 29. 02:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
De ez csak ilyen fusimunka lett volna, egyáltalán nem kötelezte őket arra, hogy éjjel-nappal ezt csinálják, csak éppen amikor van 1-2 szabad percük. Egyébként meg van jó is meg rossz MLM is, és egy jóban vagyok benne, és egyáltalán nincs panaszom, pedig nem vagyok vezető. Kicsit nézz utána jobban a dolgoknak, nem minden MLM gazember, meg ahhoz kitartás is kell ám. De ez már nem tartozik a kérdéshez.
2012. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Hidd el minden normális ember szeretne dolgozni. De rendes munkát kapni, órabér gyaránt. Rendes fizetéssel, és nem úgy hogy 3 hónap múlva kapja meg az első hónapit.


Nem pestből áll a világ. Anyámnak anno 2 évbe telt mire munkát kapott. Bátyám meg fél éve keres. Persze úgy, hogy muszály a környékről különben szinte ingyenmunka lenne, a bérlet miatt. Kivéve ha a munkáltató álja az utazási költségeket.


Szóval mint amit a parlamentben is emlegetnek, baromira kevés a munkahely.

2012. aug. 9. 19:38
 23/27 anonim ***** válasza:

Itt a kulcs, te magad mondtad ki: minden normális ember dolgozni akar. Nade mennyi is a normális meg a nem normális emberek aránya? Egyre több a hülye, akinek a csak a pénz kell, de nem mozdulna meg érte.

Nem azt mondtam, hogy csak a jutalékos bér a jó, bár nekem ez tetszik, de nem mindenki született arra, hogy vállalkozó legyen, több az alkalmazott. Nincs ezzel baj, azzal van a baj, hogy egy cég annyit kell adózzon egy hónapban, hogy már alig bírnak rendes fizetést adni az alkalmazottjaiknak. És ezt a sok pénzt mind a cigányok kapják meg azért mert otthon meresztik a valagukat vagy az utcán lopnak meg minket. A Jobbik ez ellen akar tenni. Ez olyan rossz dolog?

2012. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a Jobbik nem rasszista.

Jobbik programja a honlapjukról: 1. végetvetni a politikusbűnözésnek (felszámolni a korrupciót) 2. antiglobalizáció (hogy ne csak a multik, hanem a helyi cégek is labdába tudjanak rúgni) 3. Valódi rendszerváltás (legyen végre vége a kommunizmusnak) 4. Cigánybűnözés felszámolása (sokkal erélyesebben fellépni a cigánybűnözés ellen, a börtön ne szanatórium legyen) 5. Környezetvédelem 6. Határon túli magyarok (összefogás)

Én azt mondom, hogy a Jobbik: 1. rendpárti, 2. magyarpárti (nem a cigányok és zsidók ellen, hanem a magyarokért van).

A mai magyar politikai palettán az egyetlen párt mely nem zsidók és cigányok, hanem magyarok irányítása alatt van. És nem zsidók és cigányok hanem a magyar emberek érdekeit és érzelmeit nézi.

2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 rostas martin ***** válasza:

ha mar a szazalekoknal tartunk a magyarok egy inkabb a nem eroszakos bunteteert vannak bortonben aki meg eroszakosert az megeroszakolasert van bent.es egyebkent a cigany francia szleng szo eredetileg tsigene vagy voyager nek hivjak a ciganyokat.es a jobbik egy rassista part pl tvben egy eve ment egy telefon beszelgetes a magyar garda es a jobbik kepviseloi kozt hogy letepjuk a f arkukat meg megoljuk oket igy meg ugy etc

a masik meg hogy nez ra a kuruc infora es ott miket irogatnak rolunk

2013. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

"megerőszakolás" - hát nem azért de az én megítélésem ezt szerint bőven lehetne jutalmazni egy villamosszékkel. (ne szó szerint értsd).


TV-t meg ne emlegess nekem, mert egész mást mondanak mint a jobbik. Nézd meg a weblapjukat, sorban nyerik a dolgokat a TV2 és az RTL-nél a médiahatóság terén.

2013. febr. 22. 20:28
 27/27 rostas martin ***** válasza:
na mindegy elvakulk fanatistanak beszelheteg egyebkent ez a kuruc infon ment de mindegy
2013. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!