Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi valójában a Jobbik?

Mi valójában a Jobbik?

Figyelt kérdés

Szerintem a komunistág B terve, ez az utolsó esélyük, hogy kormányozhassanak. Most nem fejtem ki bővebben. Ti mit gondoltok?


Nem az érdekel, hogy én milyen szadista paraszt vagyok hanem te mit gondolsz a "párt"-ról.


2009. aug. 7. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Egy zavaros gondolatok mentén uralomra törő társaság,megvalósíthatatlan,részben veszélyes programmal.
2009. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
A magyarság utolsó reménye, egy szélsőjobboldali horthysta párt.
2009. aug. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
A jobbik ?meg kell nézni kik irányítják,rossz gazdasági helyzetben könnyű demagóg féligazságokat hangoztatni esetleg 200000embert kivinni az utcára,de ha nem tudja kontroll alatt tartani az embereket akkor a tömeg egyszerűen olyan mozgásba kezd amit legrosszabb álmunkban sem kívántunk. Az 56-os forradalomnak is voltak olyan napjai amit még Nagy Imre és társai sem voltak büszkék.Ezt a ma még élő forradalmárok is meg tudnák mondani/lincselések,kibelezések a nyílt utcán/nem kell ezt tagadni.Tudjuk hogy az árvíz nem csak vízből áll sok szemetet is visz magával.
2009. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Egy olyan dolog ami lecsillapítja a nemzeti érzelműeket, ugyanúgy a cionista rend hozta létre. Semmi köze a Hungarizmushoz, egyszerűen soviniszta horthysták.
2009. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Jelenleg az egyetlen olyan párt amelyik markánsan kiáll a nemzeti érdekekért és foglalkozik a magyarság sorskérdéseivel.

Ellentétben a "langyos"Fidesszel és a magyarellenes MSZP-vel....Ezt gondolom.....


Olyan párt ami nem csak magasról lenéz a kisemberekre és próbálja átverni őket.Hanem foglalkozik a kisemberek problémáival és ha kell közéjük vegyül és segít rajtuk.

Ellentétben az elitista pártok(MSZP,Fidesz)korrupt,a nemzetközi pénztőke politikai érdekeit szolgáló,mutyizó, "megélhetési politikusaival"szemben...és ez tetszik...


"Szerintem a komunistág B terve, ez az utolsó esélyük, hogy kormányozhassanak. Most nem fejtem ki bővebben. Ti mit gondoltok?"


Erről meg azt gondolom(kiadós nevetés után,persze)hogy bevetted a Fidesz suttogó-lejárató propagandájának szövegét.Amely arra hivatott hogy megállítsa azt,hogy még több nemzeti érzelmű jobboldali szavazó hagyja faképnél a Fideszt és pártoljon át a Jobbikhoz.


Olyan pártot vádolsz kommunistasággal ahova NEM vesznek be tagnak olyan embereket akik a volt állampárt MSZMP vagy annak ifjúsági szervezetének a KISZ-nek tagjai voltak.(És a volt MSZP-seket sem)

Ez a Jobbik párttagság egyik előfeltétele a büntetlen előélet mellett.


A Jobbik egy olyan párt amely nyílt sisakkal ellene van a kommunista és liberális eszméknek.


A Jobbik vezetői:

Mindegyik vezetőjük anno MIÉP vagy Fidesz,Polgári Kör tag volt,akik kiábrándultak ezeknek a pártoknak a semmittevéséből,korruptságukból és vezetőik kétszínűségéből.Ezért ezek a kiábrándult nemzeti érzelmű jobboldali emberek(főleg fiatal értelmiségek)új pártot alapítottak 2003-ban mely majd jobban fog foglalkozni a magyarság sorskérdéseivel és erélyesebben lép fel a magyarság érdekeiért mint a langyos Fityesz és a dölődő Csurkapárt.Ez a Jobbik rövid sztorija.



Egyébként kedves Fideszes barátom..a kommunistaságról meg csak annyit hogy:


Orbán Viktor KISZ(Kommunista Ifjak szövetsége)-titkárként kezdett.Kövér László a rendszerváltás előtt az állampárt MSZMP központi bizottságának tagja volt(anno Horn Gyula jobbkeze).Deutsch Tamás,Varga Mihály,Matolcsy György,Áder János szintén KISZ-titkár volt.Fónagy János,Szabadi Béla és még sorolhatnám......Szintén MSZMP-s volt.Tehát egy SzélsőBALOLDALI,KOMMUNISTA párt és szervezeteinek voltak tagjai a mai Fidesz vezetői.


Szóval kik is a kommunisták????

2009. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy gondolom, végre egy olyan párt, amit a kisemberek szerveztek, és ami azok közül az emberek közül nőtte ki magát, akikről szólnia kellene a politikának...a magyar állampolgárok közül...én nem mondom azt, hogy biztos vagyok a dolgomban, de bízom benne, hogy idővel nem lesz olyan, mint a többi párt és továbbra is az egyszerű dolgozó,adófizető emberek érdekeit nézik majd...mert ezt a régi pártok közül egyik sem tette meg, főleg nem a gyurcsány-bajnai kormány...
2009. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem egy párt. XD Nacionalista és nemzeti radikális szavazótáborral. A tagság nagyrészt becsületes és tenni akaró magyarokból áll, a vezetőségre nézve nekem is vannak kétségeim.
2009. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

"Egy olyan dolog ami lecsillapítja a nemzeti érzelműeket, ugyanúgy a cionista rend hozta létre. Semmi köze a Hungarizmushoz, egyszerűen soviniszta horthysták."


Ezt a véleményt pontozgatjátok lefelé, pedig ő mondta meg az igazat! Azt hiszitek ez a hungarizmus? Ez a feudálkapitalista horthysta sovinizmus? Meg a Balóóó Győőőgy Vatyok felesége? Ugyan...

2009. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz elhinni, de a Jobbik az aminek mutatja magát. Én tag is vagyok, és ismerek pár embert.
2009. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt 13,24 !


Mitől is soviniszta a jobbik ?

2009. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!