Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem fél az mszp, hogy teljesen...

Nem fél az mszp, hogy teljesen elveszíti a szavazótáborát?

Figyelt kérdés

A gazdasági válság miatt kellenek megszorító intézkedések, mert ezt egy kormány sem úszná meg, de addig amíg a rendesen fizető állampolgárok már a megélhetési küszöb alá kerültek,addig szép lassan kiderülnek a milliós/milliárdos sikkasztások,gazdasági bűncselekmények, az állami tulajdon elhárdálása is naponta kerül a hírekbe, mszp-és vezetők előzetes letartóztatásban! A leírtak ellenére a jelenlegi kormány két kézzel szórja az adófizetők pénzét. Addig amíg türelemre intik az ország lakosságát,addig a minisztériumokban dolgozók 100ezreket kapnak étkezési jegy,vagy üdülési csekk formájában. Felháborító!!!!

mszp: - 1 szavazat:((


2009. aug. 28. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az önkormányzatban Fidesz többség van.Az elmult 18 évben soha ennyi kidobott pénz nem volt,mint most.Csak azért,hogy a sógorok-komák magas jövedelemhez jussanak,és a 100 millióért létrehozott,félmilliós fizetést húzó vezérigazgató tudjon még sikkasztani is .Egyik kutya,másik eb.
2009. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Az MSZP nem is nagyon akar nyerni. Látják hogy szarban az ország, szóval tudják hogy ezt ők nem fogják tudni helyrehozni. De az is lehet hogy bizonyos történések miatt majd elmulasztják a szavazást.
2009. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaz, amit az elso irt, de ettol ez meg most az MSZP-re hullik vissza. Nem tudom, hogy fel-e az MSZP, de remelem, bespajzoltak, kihuzzak a hatralevo nehez eveket. Ha nem, akkor pl. kerjenek Szalaine vegkielegitesebol egy reszt, de szerintem mar megtettek.
2009. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Előttem szólónak igazat adok teljes mértékben, hisz itt már csak ki kell várni, csak valakinek át kell vészelni a szűkös éveket kormányon, az mszp-nek meg nem érdeke még bevállalni 4 rossz évet, így borítékolható egy jobb oldali győzelem, csak nehogy a jobbik legyen, mert azok idióták.
2009. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dymo ***** válasza:
100%
Mitől félne? Már úgyis csak pár elvakult fanatikus nyugdíjjas szavaz rájuk,meg a politikusok baráti köre :P
2009. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az mszp már rég ellenzéki szerepre készül,nekik csak az a lényeg hogy a Fidesz ne kapjon 2/3-ot.A következő négy év is nagyon nehéz lesz,nem lesz mód hangulatjavító intézkedéseket hozni,sőt újabb fájdalmas reformok jönnek majd.Az mszp arra számít hogy a Fidesz népszerűsége gyorsan elillan és 2014-be megint megerősödve visszatérnek.Az vezetőinek 2010 után is lesz helye a Parlamentbe,a mezei képviselők esnek csak ki,az meg őket nem érdekli.
2009. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogyisnem fél, ezért akarják a kisebb pártokat tönkretenni, jobbik, lmp, mert félnek, hogy átveszik a helyüket. fidesszel meg nem tudnak mit kezdeni, azt túl sokan támogatják.
2009. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Az MSZP tudja, hogy nem nyerhet. A célja az 1/3 megszerzése, vagy legalábbis az 1/3 megszerzése az MDF-fel együtt, ami valószínűleg sikerülni is fog nekik egy utolsó pillanatban bevezetett nyugdíjemeléssel vagy áfacsökkentéssel.
2009. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Mindenesetre jó lenne, ha 20%-t se tudnának teljesíteni. Jó lenne!
2009. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

"csak nehogy a jobbik legyen, mert azok idióták."


Én Jobbikos vagyok és kikérem magamnak.

Akár az iskolázottságommal akár az intelligenciámmal pariban vagyok itt bárkivel!

Beszélhetünk politikáról, gazdaságról, vagy bármi másról.

Én is ismerek ideológiákból sarjadt, Fideszest és MSZP-st vagy SZDST est is de nem általánosítok, és főleg nem degradálok.

2009. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!