Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyeri a 2014-es választásokat?

Ki nyeri a 2014-es választásokat?

Figyelt kérdés
Csak egy pártnevet írjatok, indoklás nélkül.
2014. márc. 5. 13:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%
(Miért jobb a fidesz, mint az MSZP???) Csak hogy a 13-ast megvédjem és igazat adjak neki elmondanám hogy Gyurcsány mondta én is hallottam a tv ben elvenné a gyerekek után járó adókedvezményt és ebből drasztikus családipótlék emelést hajtana végre. Bár nekem még nincs gyerekem de el tudom képzelni mikor a bátyámtól el veszik a plusz 100 ezer nettót és odaadják a braziloknak akik meg elhordják a presszóba.
2014. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%
En azert nem megyek el szavazni, mert a Jobbikkal szimpatizalok a legjobban, de ok meg EU-ellenesek, es en nem akarom, hogy kilepjunk az EU-bol. Ugyhogy inkabb nem megyek szavazni sem.
2014. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Fidesz vagy a Jobbik.
2014. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ááááááá én ezt nem értem, olvastam, hogy indulnak más pártok is azokkal, mi a helyzet, valaki kérem szépen világosítson fel, hogy van ez, úgy beszéltek mint, ha csak ez a kettő nyerhet
2014. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az LMP után a többiek létszáma miatt esélytelen, hogy bejussanak? Akkor jobbik.
2014. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Astoria következik ***** válasza:
A legrosszabb, ami valaki tehet, hogy nem megy el szavazni. Lesz vagy 30 országos lista, abból már csak van egy olyan, amelyik szimpatikus? Lehet most még nem erősek, de ha nem szavaz rájuk senki ne is várja bárki, hogy megerősödjenek!
2014. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 HUN_Sector ***** válasza:
39%

22/26-os: A Jobbik csak újratárgyalná a tagság feltételeit és népszavazásra bocsájtaná azt. Öntörvényűen ők sem lépnek ki, csak ha a többség ezt akarja.


Az elmúlt 24 év garnitúrájából még mindig a Jobbik a legtisztább. Meg kell adni nekik egy esélyt. Különben Vitya még egy autópályát is felhúz a pénzedből a kertjében és beállamosítja a saját bankszámládat.

Ferike meg képes és alanyi jogon habzsi-dőzsit biztosít a nem idén barnult bűnözőknek, mint korábban.


Meg kell őket állítani. Erre az egyetlen politikai fegyver jelenleg a Jobbik.

2014. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ott a pont előző!
2014. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Kormányváltás!
2014. márc. 16. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!