Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek 2014-ben melyik...

Szerintetek 2014-ben melyik párt fogja megnyerni hazánkban a választásokat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok idő van még addig, nem lehet megítélni, az biztos, a Fidesznek nagyon nehéz dolga lesz, hogy újra nyerjen. Erről tesz is az intézkedéseivel. Az ellenzék ha összefog és folyamatosan erősödik, akkor megnyerhetik a választást, de 2//3-uk nem hinném hogy lesz.
2012. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a Fidesz, de az előfordulhat, hogy az Együtt, MSZP, LMP, DK közösen több mandátumot szerez, így ők alakíthatnának kormányt. De nehezíti a dolgukat, melyről sokan megfeledkeznek, hogy nem elég a Fideszt legyőzniük, hanem több mandátumot kell szerezniük, mint a Fidesz és a Jobbik együttvéve, ha többséget akarnak szerezni a parlamentben.
2012. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel ha a Fidesz megnyeri a választásokat, de nincs meg a többsége, akkor is a köztársasági elnök őket fogja felkérni a kormányzásra, kivéve ha a baloldali összefogásnak megvan a mandátumok többsége.
2012. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat! És a lehetséges, hogyha a Jobbik nyeri meg a választásokat, akkor hatalomra jutásuk után olyan dolgokat fognak mûvelni, hogy kilépünk az EU-ból, korlátozzák az emberi jogokat és ismét fellángól az antiszemitizmus?!
2012. dec. 14. 14:04
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha a fidesz nyer, akkor én el is hagyom az országot...

Előre láttam, hogy rossz lesz, ha hatalomra jutnak, ha ezek után az intézkedéseik után ismét megválasztják őket, akkor végképp, még ennél jobban is elszabadul a pokol. (Én előre szóltam!)

2012. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A második kérdésre válaszolva:

A Jobbik nem fogja megnyerni a választásokat, jelenleg csak a 3. legerősebb párt. De ha mégis a Jobbik nyerne, az sem jelentene óriási változást, a Fidesz politikáját vinnék tovább csak radikálisabban.

Nem lépnénk ki az EU-ból, legfeljebb lenne egy népszavazás, de a többség szerintem a maradás mellett szavazna. Nem korlátoznák az emberi jogokat, csak a bűnözőkét, nem lennének zsidótörvények, nem térnénk vissza a '30-as évekbe. A mai radikális politika teljesen mást jelent, lásd Le Pen vagy az Igaz Finnek példáját.

2012. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó, hogy már meg lehet jósolni, hogy a Jobbik mit csinálna. Neked valami jövőbelátó gömböd van? Add már kölcsön, mert Tiszavasvárit példának véve, nem úgy tűnik, hogy lefelé halad a város, sőt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként szerintem a Fidesz fog újra nyerni, úgy alakítják majd a választást, vagy pedig csalnak. Simán kinézem belőlük.

2012. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"de az előfordulhat, hogy az Együtt, MSZP, LMP, DK közösen több mandátumot szerez, így ők alakíthatnának kormányt"


Na, akkor lesznek csak igazán a sárba tiporva az emberi jogok!

2012. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem a fidesz, de sajnos valószínűnek tartom. Ugyanis 2/3-dal úgy is mindent úgy alakítanak, hogy ők nyerjenek.
2012. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 viktorvarga ***** válasza:
0%
jobbiknak nagyeséjevan,csak azabaj h már most elvan döntve h kifog nyerni.szavazni sincs értelme.dehát a remény nah h jobblessz.pedig nemlesz.2014 re 5 milió cigánylesz az országba,sorra ölik az embereket,az öngyilkosságok száma az egekben,az egéségtelen élelmiszerek rákban tizedelik a lakosságot,kimenekül az összes értelmes ember az országból...és még mindig azon gondolkozunk h mszp-fidesz?
2013. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!