Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az idei,2014-es választásokat?

Figyelt kérdés
A Fidesz,az Összefogás (az nagy nehezen "összefogott" ellenzék), vagy egy nevető harmadik "kispárt". Én ez utóbbit kizártnak tartom.

2014. márc. 7. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a Fidesz.
2014. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
A nevető 3.
2014. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
A Fidesz simán.
2014. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Gyözzön a Jobbik
2014. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Természetesen a Jobbik, más esélyes egyenlőre nincsen.
2014. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
NSDAP
2014. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bárki, csak a Jobbik ne győzzön!Akkor azonnal kilépünk az Unióból. Újra visszajönnek a határok, sőt, egyenesen maga a Vasfüggöny. S aki kinnvan, az haza nem tud jönni,aki pedig idehaza, az ki nem tud menni.
2014. márc. 8. 06:04
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, ne legyél buta! Amint kilépnénk, és védővámokat meg egyebet vezetnénk be a haldokló fogyasztásunkra olyan áremelkedés jönne ránk, hogy a kenyér simán 1200 forint lenne kilója, a tejnek meg 1000 lenne litere. Mért? Mert nincs import. Ezt egy kormány se vállalná be, és nem kellene sokáig provokálni a népet, hogy fellázadjon. Ezek olyan rémisztgetések, amit csak a legbutábbak hisznek el.
2014. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Két-három éve még én is azt mondtam volna, hogy bárki, csak ne a Jobbik. Most úgy módosítanám: bárki, csak NE Orbánék!
2014. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a jobbik legalább tett valamit. Eljött Izsákra ( videot YouTube-on megtalálod az import szemét az izsáki cigánysoron cimmel*) Te nem todod, milyen atrocitások értek előtte, amikor 8-10kutya van náluk szabadon, uszitják rád, mikor olyan szemét van, hogy bűzlik az utca, mikor fenyegetnek, kővel dobálnak, lefröcskölnek festékkel tönkretéve a ruhád, mert 90 fokos mosásban sem jön ki, mikor 300aláirás gyűjtöttünk és a polgármester annyit irt rá, hogy jelentkezzen az aki írta, amikor a saját földedet kénytelen vagy eladni, mert amit megtermelsz más learatja helyetted, a fát kivágják amit te ültetsz szintén a földeden, amikor más szőlőjéből a karót kiszedik. Nem Orbán vagy a többi jött el, hogy jo hát akkor megoldjuk valahogy, ha már a rendőr nem tudja, mert nem tesznek semmit míg vér nem folyik. idézem mit mondtak a rendőrök mikor a kutyák miatt bent voltam, hogy fotózzam le az állatot, mikor megtámad.. Az iskolában a cig*ny gyerekek, pl a szívét műtött gyerek melkhasát üti, vagy ellopnak minden mozdíthatót, bicikli, fajtiszta kutyák,drótkerítést mindent. A jobbik el jött ide! Fidesz Mszp stb. nem! Magyarországnak szüksége van az iparokra, a bűnmegelőzésre, az önellátó börtönre, hogy ne te, én, meg a többi adózó tartsa el. hogy a kisebbség ne szüljön 15 gyereket, hogy igy tartsa fent magukat, hogy munkanélküliség miatt segéllyért álljon sorba, hogy lehessen több munka az országban. nem normális dolog, hogy Ennyi évet tanultam\ok azért hogy ne mehessek dolgozni. Nem hiszem, hogy az a fontos hogy ezer eurókat vegyünk fel hitelbe. Szeretnék ugy élni, hogy ne egyik napról a másikra éljek, hogy tudjam azt, hogy nyugodtan alhatok este, ne féljek attól, hogy megint felgyújtják a házunk, Lehet, hogy 22éves vagyok, de szeretnék egyszer én is gyereket, de munka és biztonság nélkül nem tudom megalapozni a jövőmet! Szebb Jövőt, szebb jövedelmet..
2014. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!