Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ki nyeri az...

Szerintetek ki nyeri az idei,2014-es választásokat?

Figyelt kérdés
A Fidesz,az Összefogás (az nagy nehezen "összefogott" ellenzék), vagy egy nevető harmadik "kispárt". Én ez utóbbit kizártnak tartom.

2014. márc. 7. 13:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja, és bocsánat, a helyesírásért, mert mobilról írtam és ideges is lettem a végére
2014. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez csúnya, rasszista hozzáállás. Ők is emberek. Ki kell kerülni őket ha nem tetszik.
2014. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hogy kerüljem ki, ha az utcában laknak? a nádasba menjek, vagy hagyjam ellopnatni a saját dolgaimat? vagy hagyjam, hogy az 52éves beteg anyukám rettegésben éljen? Gyerekkoromban azt láttam, hogy tesóm motorját szétverik, tesóm meg ugy jött haza, hogy nem volt a bordáján bőr, mert ugy gondolták egyesek, hogy mivan ha kiugrunk a motor elé. Vagy amikor az akkor még asztmás bátyám ott verték és a nővérem védett meg minket. Szerinted rossz a felfogásom?? Szerinted hagyni kellett volna hogy egy cnő leszúrja az apukám, mert a nő Fiával nem akart járni a tesóm és ezért ő felakasztotta magát. Ezért mi vagyunk a hibásak? És még apukám mentette meg a Fiú életét.. Szerinted 6-7 évesen nekem ezt kell látnom? Te szeretnéd, hogy majd a te gyereked ezt Lássa? te ezt egészségesnek gondolod? és rasszista az, aki meg akarja védeni magát és családját?
2014. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez biztosan elszigetelt eset. Kérjetek segítséget a jobbiktól, majd ők megoldják. A jobbik biztos, hogy nem fog még kormányközelbe se kerülni, arra hiába vártok. Ahhoz nagyon sok ilyen esetnek kellene történnie.
2014. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor nézd meg YouTube-on hány eset van.
2014. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Így van.Már most is rohadt sok ilyen eset van csak a társadalom nagy része nem hall róla.

A tévében nem mutatják a több 10000 kisebb lopást,rablást,utcán megfenyegetést,stb-t,mert ezekből olyan sok jut napról napra,hogy nem hír értékű.Amikor meg több embert megölnek annak hírértéke van,mutatják is ,hogy mit tett,de az elkövető arcát cenzúrázzák,annyira ,hogy ,ha össze méred a színt (a tévét megállítva ,ha ilyen van),tehát az arc színét egy másik kicenzúrázottéval akkor csak így szemre megállapítható,hogy az ilyen durva esetek 70-80%-ánál az elkövető cigány vagy olyan féle.

A kérdésre válaszolva:Fidesz

Mert jobb alternatíva nem nagyon van.

UI:A cenzúrázás a tévében sok mindent takar ,de a színeket felnagyítja így jól kivehető minden.

2014. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!