Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az emberek legfőbb baja a...

Mi az emberek legfőbb baja a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

szerintem:

a pártvezetés állítja, hogy nem rasszisták, nem antiszemiták stb.


s kik a szavazótáboruk? Rasszisták, antiszemiták.

Hogy is van ez?


2014. márc. 8. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nyíltan nem vállalhatják fel a rasszista-antiszemita-soviniszta vonalat, ezért csak a háttérmédiájuk teszi. Egyébként rengeteg csalódott ember is a szavazójuk.
2014. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
2014. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
ÁÁh mivel nem lehet mocskolódni a korrupcióval, mivel a jobbiknak nincs, mivel nem hajlandó ilyesmikben részt venni ezért kitaláltak mást. A média meg a hatalomé. Ha fidesz mszp-t nézzük eddig nem volt ekkora ellentét mert mindketten korruptak, viszont a jobbikot ezzel lehet csak lejáratni. Viszont nézzünk tükörbe Bajai videó, Simon, trafik mutyi, milliárdok... Mit hoznak fel? Rasszisták, antiszemiták. [link]
2014. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Én rasszista vagyok, de nem szavaznék a Jobbikra. Tisztára gagyi párt, össze vissza beszélnek, tele van drogosokkal, volt mszp-fideszesekkel.
2014. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

Sok kérdés volt, sokszor leírtam, és a kedves értékelők szinte mindig lenulláztak, de újra vállalom:


Egy barbár, primitív, agresszív, demokráciatagadó, rasszista csürhe.


Akinek ez túl elvont lenne, annak azt mondanám, hogy Irán a legnagyobb barátjuk, és sokak gyanúja szerint a legnagyobb pénzelőjük is. Na most szeretne valaki egy közép-európai Iránban élni?

2014. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
[link] fúú de rasszisták fúú ezek is a malyd biztos a tömegben kilövik az emberek szemét. JAAAH hisz az az mszp volt. Nem baj majd a Bkv kielégítésekből fedezik a nemlétező ügyvédet mivel hogy még bíróság és per sincs. jaah majd Simon bácsit bedobjuk a közösbe.. Vagy kérünk egy nemzei cigarettát a narancsosnál..
2014. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Én rájuk szavazok, nőként tetszik, hogy kiállnak a nők jogaiért meg felszólalnak a családon belüli erőszak ellen, meg több nőt akarnak a politikába.De ezt mégsem olyan abszurd módon, idióta kvótarendszerekkel akarják elérni.


A másik, hogy nem szívlelem a demokráciát meg a demokratákat, mivel a parlamentáris demokráciában olyanok kapnak túl sok jogot, akiknek nem szabadna adni.


A lényeg, hogy már többször megtapasztaltam a csodálatos egyenjogúságot, demokráciát, liberalizmust.Annyiszor, hogy elegem van belőle.

2014. márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

Kormányváltás szavazok, azon belül is PM-s vagyok.


1.Homoszexuálisként minimum bejegyzett élettársi kapcsolatot szeretnék, gyerekvállaláshoz való joggal, ez alatt azt értem, hogy leszbikus párok bekapcsolódhassanak a mesterséges megtermékenyítésbe, a meleg férfi pároknak, meg a lombik programba.


2. Európában élek, Lengyel állampolgár vagyok, de itt születtem Magyarországon. Ezért szeretném ha megmaradna az Európai Unió, vele együtt a Schengeni övezet + reménykedek abba, hogy Lengyelországban és Magyarországon bevezetik az Eurót.

2014. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

mindenkinek más.

törölték a videót amiben vona a cigányok szaporulatát akarja visszaszorítani. vagy ott van a zsidólistázós beszólás.

értelmes ember tudja, mit jelentenek ezek. max a fiatalok nem tapasztalták meg ezeket a retorikai eszközöket.

2014. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy kiáll a magyarok mellet. Vannak akiknek ez nem tetszik.
2014. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!