Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az emberek legfőbb baja a...

Mi az emberek legfőbb baja a Jobbikkal?

Figyelt kérdés

szerintem:

a pártvezetés állítja, hogy nem rasszisták, nem antiszemiták stb.


s kik a szavazótáboruk? Rasszisták, antiszemiták.

Hogy is van ez?


2014. márc. 8. 15:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Homoszexuális magyarok mellett is kiáll?
2014. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
48%

"Az, hogy kiáll a magyarok mellet. "


Ezt kétlem. Maga a Jobbikosok sem ezt terjesztik. Csaka saját híveik mellett állnak ki-talán- mindenki mást csak írtani, csesztetni tudnak. Jobban utálják a többi magyart mint a cigányokat.

2014. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy ősmagyar kocsmatöltelék elég sok közülük.
2014. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy nem szívlelem a demokráciát meg a demokratákat, mivel a parlamentáris demokráciában olyanok kapnak túl sok jogot, akiknek nem szabadna adni."


A Demokrácia pont az az államforma, ahol a jogok megvannak osztva a vezetők között és nem egy ember dönt mindenről.


"A lényeg, hogy már többször megtapasztaltam a csodálatos egyenjogúságot, demokráciát, liberalizmust.Annyiszor, hogy elegem van belőle."


Biztos nagyon rossz lehet, ha nem néznek le a nemed vagy a származásod alapján...szegény..


A kérdésre válaszolva:

A Jobbik szélsőjobboldali, antidemokratikus párt.Nem beszélve arról, hogy a tagok és szavazók nagy része agyatlan, rasszista nagymagyar.

2014. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Az hogy bevették a média hazugságait, és nem képesek tovább látni a saját orruknál. Közben pedig semmit nem tudnak a Jobbik programjáról.
2014. márc. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
A Jobbik az egyetlen politikai erő mely tényleg elhozhatja a változást. A többi antimagyar liberális csőcselékpárt már évekkel ezelőtt leszerepelt.
2014. márc. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15:

A k.info hazudik, vagy a média hazudja azt, hogy van közük a Jobbikhoz?

2014. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A szavazótáboruk a sok hiszékeny bolond fiatal (sajnos az én korcsoportom).

Hogy mi bajom velük? Nos, a hozzám legközelebb állók nagyrésze zsidó, roma, lengyel, horvát, német, vietnámi, kínai, stb. Jómagam örmény vagyok. Ez a fanatasztikus párt utál engem is, a barátaimat is, sôt biztos vagyok benne, hogy téged is. Középkori büntetéseket, kínzásokat akarnak bevezetni, új holokausztot akarnak. Bevezetnék a kémiai kasztrálást, a halálbüntetést, háborúkat indítanának, kiirtanák az összes nemmagyart(engem is!!!), beszüntetnék a vallásszabadságot, stb. És akkor még annyi, hogy hiába van az a kis édi-bédi cukikampány, ugyanazok az elveik, mint 4 évvel ezelôtt. Ezt ôk jelentették ki! Most komolyan, ezek után még kellene magyarázkodni, hogy miért utálom a Jobbik pártot? Legszívesebben fenéken billenteném a egész bagázst! M.o. majdnem 70%-a nemmagyar, ha ezeket itt kiirtogatja ez a csodálatos párt, akkor M.o. kb. 1 évben belül megszûnik. És tegyük hozzá, hogy a hiteseket is irtogatnák ôk, akár magyarok, akár nem. Mindenki aki hisz valamiben, amiben ôk nem, vagy olyat tesz/mond, ami nem tetszik a Jobbiknak, félretennék az útból. Tovább is van, mondjam még?

2014. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!