Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarország nagy részét nem...

Magyarország nagy részét nem zavarja az, amik történtek az elmúlt 4 évben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a következő bolondságokra:


- trafiktörvény

- földtörvény

- stadionépítések

- paks


Hitty-hutty jöttek a törvények, a visszaélések és mindenki boldog maradt... Ez igen.


Senkit nem zavar hogy a trafikok szinte saját kézre játszanak? Stadion minek egy kis faluba?


2014. ápr. 7. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Sokakat zavar, de normalis alternativa hianyaban kenytelenek beletorodni hogy ez van.
2014. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 klopusz ***** válasza:
71%

A választási eredményeken is látszik, hogy sokan, mintha nem is ebben az országban éltek volna az elmúlt években.

Bekajálnak mindent (rezsicsökkentés és azok, amiket Te is írtál), mert jó a pr.

Én nagyon el vagyok keseredve. Sajnos már öreg vagyok a kivándorláshoz. Félek, ez csak rosszabb lesz.

2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de alternatíva csak akkor lesz ha "csinálunk" mármint olyan értelemben hogy kis pártokból bejuttatunk és legközelebb megszavazzuk.
2014. ápr. 7. 09:13
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Fényes bizonyítékát adták, hogy nem zavarja őket. Sőt, jól érzik magukat benne. Sokan vannak, akik, bár látják a kötelet, akkor sem hiszik, hogy baj történhet, ha az már a nyakukon van. Errefelé ilyen emberek laknak.
2014. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én csak ezen a majdnem 2/3-on ami lehet az is lesz, lepődtem meg mert a kormány sok értelmetlen dolgot csinál mégis ez a szavazati mennyiség azt sugallja hogy az embereket teljes erekciókat élnek át nap mint nap a boldogságtól.
2014. ápr. 7. 09:15
 6/20 anonim ***** válasza:

De igen, ezek zavarnak. De az adókedvezmény az 1% adókulcs, a nagycsaládosok támogatása közvetlenül érinti az embereket, míg a te általad felsorolt dolgok, csak közvetetten jutnak el a választókhoz. A földtörvény és társai egy fejcsóválással elintézhető, de örülni fognak az általam említett dolgoknak, vagy a rezsicsökkentésnek, a gyedextrának, a korábbi nyugdíjbavonulás esélynek. Vagyis pro-kontrában, azt részesíti előnyben az ember, ami inkább őket érinti. Ráadásul a stadionépítést lehet onnan is nézni, hogy szépülünk. Én értem, hogy mi pénz, és milyen lehetőség a pénz kitalicskázásra, de tényleg konstruktív látszatot kelt. Ezekhez hozzájönnek a KSH mutatók (munkanélküliség csökkentése, alacsonyabb infláció stb) és hopp, már meg is van, hogy miért inkább rájuk szavaznak, mint olyanokra, ahol kevesebb pozitívumot tudnak felmutatni.

Ma egész nap ilyen kérdések lesznek. És igen, a jobb alternatíva miatt, ők kapták ismét a lehetőséget.

2014. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a dolgok senkit nem érdekelnek, inkább a pénz.
2014. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Na álljunk meg egy percre és számoljunk egy picit..

A választásra jogosultak 56%-a ment el szavazni, ezek 25%-a szavazott csupán a fideszre. Namost sehol a k..rva életbe nem fogod tudni ezt egy külföldinek elmagyarázni, hogy ebből nálunk itt abszurdisztánban hogyan lesz kétharmad..

2014. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
mármint úgy értem, a választásra jogosultak 25%-a szavazott csupán a fideszre..
2014. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
70%

1. Nagyon sok emberen segített a végtörlesztéssel. 10 millió helyett nem húszat vagy még többet fizetett vissza, hanem 10-et.

2. Az árfolyamrögzítés százezrek "életét" mentette meg. Mi konkrétan 90 ezer Ft helyett 48 ezer Ft-ot fizetünk 5 évig. Hogy mi lesz utána? Nem tudom! 5 év hosszú idő, sok víz lefolyik még a Dunán, de abban az 5 évben tudok ételt adni a gyereknek, nem viszi el a bank a fejem fölül a házat, tudom fizetni a számlákat.

3. Ott a kilakoltatás tilalmáról szóló törvény, illetve az, hogy nem kapcsolhatják ki az áramot, vizet a téli hónapokban.

.

.

.

és még sorolhatnám.... Nagyon sok ember -már elnézést hogy így fogalmazok- hátsó felét mentették meg ezekkel az intézkedésekkel, és ezek az emberek ismét őrá szavaztak, megadva a bizalmat, és kérve a folytatást. Akinek nincs hitele, persze hogy nem érti, miért ő került újra kormányra...

2014. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!