Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire számíthatna Magyarország...

Kire számíthatna Magyarország ha bajba kerülne, az elmúlt napok történései tükrében? (korrupciós botrány)

Figyelt kérdés
Az Amerikai ügyvivő bejelentette hogy Amerika nemtud együttműködni Magyarországgal mint szövetségessel.

#Magyarország megítélése a világban
2014. okt. 20. 21:08
1 2
 11/17 Come back ***** válasza:

Ha nekem nem hiszel: NEM LÉTEZIK DEMOKRÁCIA!

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__4903..

2014. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Come back ***** válasza:

S itt van a bizonyíték, hogy nem létezik barátság; [link]


Vesd össze a két képet, kinek a barátja Merkel? Hmmm...?

2014. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Come back ***** válasza:
2014. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Tisztelt Come back! én elfogadom a te putyin és Orbán imádatodat, de gondolj bele hogy érdekes módon régen és most is a nyugati demokráciákba menekültek az emberek és nem az Oroszországba, ez azért elárul valamit arról hogy melyiket tartják jobbnak.

Maradok demokrata és a demokrácia elkötelezett híve, nem szeretnék egy ilyen putyini demokráciában élni amit Orbán épít most.

Ezzel én be is fejeztem ezt a parttalan vitát.

Mindenjót kívánok neked.

2014. okt. 23. 21:05
 15/17 Come back ***** válasza:
Ez komoly? Nem szeretem az Orbánt! Nem is értem, hogy ez hogy jött ki. Az pedig, hogy téged beszívott a Putyin ellenes propaganda média, és háború fan Amerikatámogató Obamát imádó az a te bajod! Élj Álom világban, a kizárólag a te agyadban létező demokráciában! 10 féle képpen magyaráztam el, hogy nincs demokrácia és rajtam kívül is többen mondták! Megcáfolni pedig egy mondandómat se tudtad! Így nem a Valós tényeknek hiszel és elkönyvelsz Putyin imádónak! Gratulálok! Szeresd továbbra is Obamát és az öldökléseid! Neked is minden jót! Egy élmény voltál!
2014. okt. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Come back ***** válasza:
Csak egy utolsó szóra, hogy a fő kérdésedre válaszoljak. Ukrajnában van a legnagyobb korrupció, köztudott! De mégis Magyarországot sújtja. Ukrajnával meg haverkodik csak azért, hogy a békés oroszokat csesztesse. Ez a korrupciós botrány egy álindok, hogy a sok hozzád hasonló birka bevegye! :)
2014. okt. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Egy kis adalék a címben szereplő témához hogy a felvetett témánál maradjunk.


[link]

2014. okt. 25. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!