Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki ez az ember? Milyen jogon...

Zsebvirág kérdése:

Ki ez az ember? Milyen jogon tesz amit tesz?

Figyelt kérdés

Új tv. javaslat: a kereskedelmi csatornák kerüljenek ki az alapcsomagból csak kereskedelmi csatornák legyenek.


Kèrdem èn... kik ezek? Megszabnák, hogy mennyit netezzek, mikor vásároljak most mit nèzzek a tv-ben. Kik ezek a majmok ès ki hatalmazta fel ezeket a vezetèsre? A nèp? Nem úgy van ez, hogy akik sz*r vezetők azt a nèp elmozdíthatja vezetői pozíciójából? Vagy rosszul tudom? :/



2014. nov. 28. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kac-kac Zsebvirág! Majd 4 év mulva! (Kivéve ha az elörehozott választásokhoz is elég tüntetö lesz.)
2014. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Vannak akik a televíziót a torrenten letöltött cuccok nézésén kívül még másra is használják?Micsoda egy maradi ország.
2014. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Második: gratulálok, büszke lehetsz magadra hogy lopod a filmeket. Persze bíztass erre másokat nyugodtan.


Amúgy mi értelme a kérdésnek?


"a kereskedelmi csatornák kerüljenek ki az alapcsomagból csak kereskedelmi csatornák legyenek. "

2014. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsànat elírtam... kereskedelmi csatornák helyett legyen csak nemzeti csatornák mint az M1, Duna meg ienek...
2014. nov. 28. 16:35
 5/10 kovpet ***** válasza:
Hehe, nálam ezek be sincsenek állítva. Ha nem lesz Natgeó meg Discovery, akkor spórolok egy ötöst havonta :)
2014. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Fogad velem valaki, hogy az RTL Klubot fogják kivenni az alapcsomágból?

Éljen a cenzúra, szépen épül már a diktatúra :)

2014. nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kit izgat... Nekem most is olyan csomagom van, hogy csak m1, m2, duna1 meg duna2 van (asszem'). De mióta beköltöztem, még egyszer sem kapcsoltam be a tv.t. Azért vettem csak, mert így olcsóbb a csomag, mintha csak internet lenne benne.

MINDEN fönt van a neten, le se kell tölteni, lehet nézni online. Azt nézel amit akarsz, akkor amikor akarsz és nincs 10 percenként 5 perc reklám.

2014. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy titeket nem izgat és benneteket nem érint, de gondoljatok arra, hogy a szavazók nagy része tvből tájékozódik. Ha ott megszűnik az rtl, akkor csak kormánypárti csatornák lesznek. A következményeket gondolom letudjátok szűrni.
2014. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
A köztévé nincs beállítva természetesen, nem a kereskedelmiek. Egyszer véletlenül belenéztem a kormány híradójába a magyar 1-en, hát mit mondjak...
2014. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Legalább megtudtad, hogy magyar csoda és gazdasági növekedés van, minket csodál Amerika és minden terv 110%-on teljesült.


Vagy ha átkapcsoltál TV2-ra, akkor hallhattad, hogy sünit láttak az ovisok vagy barnamedve született az állatkertben.


Viccet félretéve igen, borítékolható, hogy mi lesz az eredménye az akciójuknak: a jobban manipulálható réteg egyoldalú tájékoztatása a saját sikerük bebiztosítására.

2014. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!