Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Jobbik legyőzhet...

Szerintetek a Jobbik legyőzheti a Fideszt 2018-ban?

Figyelt kérdés
Ld. görög parlamenti választások

2015. jan. 26. 11:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy pártnak van esélye legyőzni a fideszt az a jobbik lesz. De nem vagyok benne biztos, hogy jó világ lenne akkor... Volt amúgy a jobbik megszavazva?
2015. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Egyébként a fidesz külpolitikájában nem kételkedem, csak az zavar amit itt bent csinálnak...
2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
35%

"a munkanélküliség Magyarországon a legalacsonyabb az egész EU-ban"


Ennek szerintem nezz utana.

2015. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

10, még mindig azt mondom, hogy elég pri mitív jobbikos az, aki más (nem feltétlen pozitív) véleményét nem tudja elfogadni és elviselni...de ez abból is látszik, hogy eltűnt az első ilyen bejegyzésem is, mert azt is jelentgették,,,nem mintha nem tudnám leírni ugyanazt hússzor!!!!

Mondom egyszerűek, mint egy faék. Csak azt sajnálom, hogy ezek lejáratják a pártot is...és nincs önkritikájuk észrevenni...

2015. jan. 26. 21:03
 15/35 anonim ***** válasza:
Az mióta fejlesztés, hogy stadionokat emelünk Felcsútra?
2015. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Nem vetted észre, hogy ironikus voltam mindvégig?
2015. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Mi a rasszizmus? Bár van egy olyan érzésem, hogy ez nem nekem lett írva :D
2015. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Ja jó, már azt hittem rasszista vagyok.
2015. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Kár, hogy a rasszizmus fogalmát sem ismered:

”A rasszizmus olyan gondolkodásmódot jelent, amely az emberek külsejében megfigyelhető eltéréseket kiemeli, ezekhez morális, társadalmi vagy politikai különbségeket rendel hozzá, és az így létrehozott csoportok között – feltételezett tulajdonságaik vagy értékeik alapján – hierarchiát állít fel.”

 az emberek külsejében a lényeg…..És teljesen mindegy, hogy én rasszista vagyok vagy nem, attól te még ostoba maradsz drága "politológus barátunk".

A politológus az: Török Gábor, Török Gábor, Török Gábor.Tudom, hogy fáj az igazság, de azért, mert te nem tudod elviselni, attól még igazság marad.

2015. jan. 27. 08:16
 20/35 anonim ***** válasza:
2018-ban is ha nyernek komolyan elhagyom az országot. Szomorú, de ha érvényesülni akarsz jobban jársz. Lehet etetni a népet a diplomás munkákkal meg minden mással, de egy nagy szívás az egész.
2015. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!