Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Jobbik legyőzhet...

Szerintetek a Jobbik legyőzheti a Fideszt 2018-ban?

Figyelt kérdés
Ld. görög parlamenti választások

2015. jan. 26. 11:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Az a vicc ilyen madarak tették ki a 2/3-ot, mint Erzsi.
2015. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Valakit síkh lyének tartani..NEM RASSZIZMUS..nyomjátok a tiltojelet viktor bérkommentelő "politológusára".Uncsi.Kösz mindenkinek.
2015. jan. 27. 10:32
 23/35 A kérdező kommentje:
Jav: tiltò... Egyébként a bérkommentelés elég szánalmas dolog szintén..Omlik össze a fideszes kártyavár, hogy szükséges számára eme propaganda..Érdekes 10-ből 9 ember azt mondja, hogy a narancs rossz..Talán annak az 1-nek el kellene gondolkodni...hogy valószínű a saját gondolkodásában van a hiba...
2015. jan. 27. 10:50
 24/35 anonim ***** válasza:

Kedves! Úgy látom, hogy Te képtelen vagy gondolkodni! Ellenben PhD Dr. (Mr. , Herr.) Orbán Viktorral, akinek agytevénykenysége magasabb működési rezdüléseket produkál, ez teszi neki lehetővé hogy az agykapacitása több mint 70%-át használja, ellenben veled akinek az agytekervényei csak pár tízed százalékra képesek.


Üdvözlettel,

Dr. J. Erzsébet

45/N

politológus

2015. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:

Azt hajlandó vagy elfelejteni, hogy fideszesből még mindig több van mint másból a közvéleménykutatások szerint. Szóval nem biztos, hogy bérkommentelő.

2015. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak, nem vagyok bérkommentelő!

Mivel Orbán Viktor és a Fidesz nagyon kedves számomra, sokak tettek értem, ezért kötelességemnek érzem hogy eljutassam mellébeszélés nélkül mindenkihez az igazságot róluk. Le lehet hurrogni, akinek nem tetszik, csak azt vallja be azzal, hogy nem tudja tisztelni a hazája irányítóját, ezáltal a nemzetét sem szereti!

Tudjátok, nem könnyű egy országot irányítani! A Fidesz eddig a legjobb képességei szerint irányította az országot, és ahogy látjátok, elég jó irányba haladunk!

De tessék csak, nyugodtan kilehet menni külföldre, meglehet nézni hogy ott mennyivel jobb a helyzet! Menjetek csak az áhított Nyugat-Európátokba!

Csak nehogy visszasírjátok még a Fideszt és Dr. (PhD) Orbán Viktort!


Üdvözlettel,

Dr. J. Erzsébet

45/N

politológus

2015. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Most akkor visszacsatlakoznék én is. Látom hatalmas a vita Erzsébet és az utolsó válaszoló között, de elárulná nekem valaki, hogy hogyan terelődött ide a téma?
2015. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Értelmetlen dolgokról ossza a badarságokat. Komolyan mondom, direkt írnak be ezek a madarak. Tudják, hogy mi a helyzet, de erősítik a sületlenségeket. Próbálok mindig úgy fogalmazni, ne legyen semmi trágárság.
2015. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Igazad van, de visszatérve az eredeti témához, én nem vagyok biztos abban, hogy a jobbik legyőzi a fideszt, mert az nemsokára elkezd kampányolni és visszaszerzi azt a kétharmadot.
2015. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Én se a jobbiknak, sem a fidesznek nem örülnék, mind a kettőnek megvannak a sötét oldalai.
2015. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!