Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobb lenne, ha ilyen lenne az...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Jobb lenne, ha ilyen lenne az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintem jobb lenne, ha a mai, nyugati mintájú, feszült világot kicsit leegyszerűsítenénk. Tesco, Auchan és Lidl helyett az emberek piacon kereskednének. A vásárlók alkudoznak a piaci kofákkal, a közelben egy kazettás magnóból az Omega és az Időgép slágerei szólnak.


A gyerekek legfőbb szórakozása a számítógép helyett az erdőben bújócskázás lenne, illetve a különböző militarista táborokban és rendezvényeken való részvétel. Az utcán csendőrök és a honvédség tartaná a rendet.


A magyar házakon kivétel nélkül magyar, illetve árpádsávos zászló lenne kitűzve. Uniós zászló sehol. Az emberek többsége önfenntartó életet folytatna, a depresszió helyett a kecskék és tyúkok gondozásával lennének elfoglalva.


A fiatalok különböző közösségekbe járnának, lehetnek ezek sima közösségek vagy akar katonásak is, ahol táncolnának, énekelnének, életre szóló barátságok alakulnának ki.


Előtérbe kerülnének a nemzeti értékek, a kultúra, a történelem és a művészet.


Mit szólnátok egy ilyen világhoz? Jó lenne egy ilyen leegyszerűsített élet, vagy jó a mai rohadó, liberális, nemzeti értékeket mellőző világ?



2015. aug. 13. 00:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

Ja, és ami a kérdést illeti. Én szeretnék már egyszer egy igazán rohadó, liberális, nemzeti értékeket mellőző világban élni.


Kár hogy még nem jött el :(

2015. aug. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a szép a mai világban? Ha így akarsz élni, akkor megteheted, senki sem akadályoz meg benne. De a többi embernek ne te akard már eldönteni, hogy mit csináljanak.
2015. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
19%

"mikor már majdnem mindenkinek volt mobilja 20"


De valós és nehéz pedagógiai probléma, hogy sokan a szobából, a gép mellől a konyhába, a hűtőszekrényhez torkoskodni is csak gps-sel tudnak eljutni.

2015. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan leírtad az észak-koreai dzsucse rendszer :D Az is szélsőségesen nacionalista, kommunista, xenofób. Pont mint te :) Gratulálok, jó kis komcsi lesz belőled :D
2015. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem a GPS miatt érdekes a mobil, hanem mert mindenki azon nézte az időt, nem karórán. Magyarul alig-alig volt már olyan ember, akinek hagyományos órája volt.
2015. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
26%
25 értem én, de egy problematikus jelenségre akartam felhívni a figyelmet, hogy sokaktól a technika elvonja a valódi világtól a figyelmet, egy illuzórikus világban élnek, és a legegyszerűbb feladatok is megoldhatatlannak látszanak e miatt.
2015. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%

"Ha jól számítom a korodból, ez olyan 2000-2008 között történhetett, amikor már majdnem mindenkinek volt mobilja, mutatós karórája meg alig valakinek."


Igazad van, én igazából csak egy példának állítottam, hogy részem volt rendes táborokba olyanokba amiket élveztem, nem kellett militaristának lenni. Én mind a mai napig hagyományost hordok, mert sokkal elegánsabbnak tartom illetve egyetemen jöttem rá, hogy mennyire hasznos. Én úgy veszem észre, hogy egyre többen hordanak megint hagyományos karórát.

2015. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
83%

Én hordok karórát, ennyire maradi lennék?


Vizsgákon, sok munkahelyen nem engednek mobilt használni, vezetés közben is jobb csak a karórára pillantani mint a mobilt kotorászni, alig látni a kijelzőt és közben elvonja a figyelmem.


Én nem értem ezt a karóra ellenességet, sok ismerősöm már a mutatós órákról nem tudja leolvasni az időt ami szerintem vicc.

2015. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
95%

Nem ellenességről van szó, csak már alig-alig hordanak ilyet, a tannéni meg úgy állította be, mintha egy mindenkinél kéznél lévő tárgy lenne, holott akkor már nem volt az.


Nincs ebben több, ne vesszünk rajta össze.

2015. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
19%
Nem olvastam el, mert hosszú, de annál, ami most megy, annál BÁRMI jobb lenne.
2015. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!