Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti láttok esélyt arra, hogy a...

Ti láttok esélyt arra, hogy a Jobbik hozza 2018-at?

Figyelt kérdés

Racionális érveket várok.

Nem csinálnak semmit, szerintem esik a népszerűségük is...Én úgy gondolom, hogy reálisan még matematikai esélyük sincs.


Mondjuk. személy szerint nekem elegem volt a fidesz féle politikából, ami részben jobbikos elképzelésekkel van megtűzdelve. És ahogyan hallom, mások sem szeretnék ezt a két pártot vezető szerepben látni a jövőben.



2016. márc. 15. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

..."de a bizonytalankodó maradék LMP-ből se, mégis szavaztam, a szerintem legkevésbé rosszra. Ajánlom, ti is így tegyetek 2 év múlva, és akkor a választ ti is aktívan befolyásolhatjátok! :))"


Köszönjük a burkolt LMP reklámot, de én meg az LMP-ből nem kérek. :)) Szeretem az olyan kommenteket olvasni, ahol egyrészről azért hisztiznek, hogy ebben az országban nincs összefogás, mindenki a másik ellen szavaz, majd amikor egy ellenzéki párt egy nemzeti ügyben segíti a kormányt, akkor meg megy az anyázás, hogy "fúúj, segítette a kormányt, tuti onnan kap pénzt"...az ilyenek miatt tart itt az ország, akiknek semmi sem jó.

2016. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tepee ***** válasza:

Nem reklám volt, azt mondtam, hogy egyik sem tökéletes.

Az ajánlás arra vonatkozott, hogy szavazzatok a számotokra "legkevésbé rosszra", ha ez a Fidesz, vagy a Jobbik, akkor arra. Egyébként nem az LMP-re szavaztam.

2016. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 librikus ***** válasza:
A mai balliberális világ egyetlen ellenzéke a jobb oldalon áll! De, amíg Amerikában egy bátor elnök nem zavarja ki Washingtonból a háttérben kormányzó bankárkasztot, addig maradjon a Jobbik ellenzékben.
2016. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

,,Az alfahír a jobbik propagandája"


Az indexen is megjelent ez a közvélemény kutatás, meg az origón is. A medián, aki azt a közvélemény kutatást készítette nem jobbikos. ( [link]

2016. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!