Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miert tartjak sokan szelsosege...

Miert tartjak sokan szelsosegesnek a jobbikot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 12:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
50%
Talán mert felépített maga köré egy újnyilas imidzset? Jó, lehet azt mondani, hogy nem szélsőségesek, csak a média mondja azt, de akkor könyörgöm nézzenek már ki normálisan! Így ne csodálkozzanak, ha lenácizzák őket!
2010. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
49%
Mert tudatlanok.
2010. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%

tudod, mihez képest szélsőségesek?

ki mondja meg, hogy szélsőséges? ez itt a lényeg.


a kinézettel pedig nem tudom mi baja az elsőnek. talán a gárdára céloz. ők egy hagyományőrző szervezet, magyar viseletet hordanak, semmi náci nincs benne.

2010. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
38%
Mert azok!...egy példa: azt mondták,h annak örülnének,ha a parlamentben 384 jobbikos képviselő ülne...az már nem demokrácia lenne.
2010. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
35%
Na menj már 36os..
2010. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%

ha az emberek megszavazzák azt a 384 képviselőt, akkor az demokrácia nem?


szerinted az demokrácia,hogy a média hatására 2/3-os fidesz lesz?


az szerinted demokrácia, hogy ellehetetlenítették a jobbik szereplését ahol csak tudták?


a jobbik volt a legdemorkatikisabb. nem mondták meg, hogy mit kell gondolni tenni, csak annyit, hogy április 11-én az emberek eldöntik.


mondhatják most, hogy rosszul döntöttek, ennyi. itt van 4 év, és azt mondták, hogy dolgozni mennek a parlamentbe, ennyi. mit vársz még? ezzel szemben a fidesz arról pampog, hogy ki kell rekeszteni a jobbikot meg nem kell figyelembe venni, stb. ez demokratikus?

2010. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
70%
Azok tartják szélsőségesnek a Jobbikot, akik vígan eléldegélnek munka nélkül, más emberek lehúzásával, pénz síbolással, uzsorázással, esetleg világpolgárok, akiknek tökmindegy, hogy hol született, olyanoknak, akik nem tisztelik a múltat, akik szerint két szőrös férfi is lehet apuka és anyuka, vagy olyanok, akik, szeretnek gyermekek fényképére maszturbálni, akik jól érzik magukat a mocsokban, a szennyben, na ilyenek szerint szélsőséges a Jobbik.
2010. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
30%
Végülis ha Vona kijelenti, hogy két TV székházat porig kell rombolni, aztán pedig a földjét felsózni, azt baráti kijelentésnek szánta. Ha kijelenti, gárdaruhában vonul a parlamentbe, miközben tudja, hogy az törvénysértés, akkor biztosan nyomatékosan be fog tartani minden hatályos törvényt. Ha a szavazói szisztematikusan lerombolják a fővárost, akkor ahhoz ugye joguk van, és nem polgártársaik adójából fogják a károkat helyrehozni. Végül pedig ha a zsidózás és gyűlöletre uszítás nem szélsőséges, akkor nem tudom, mi az... De a jobbik egy békés párt.
2010. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
58%

"Végülis ha Vona kijelenti, hogy két TV székházat porig kell rombolni, aztán pedig a földjét felsózni, azt baráti kijelentésnek szánta."

talán ha végignézed, akkor rájössz, hogy csak szónoklat, csak a hülye gondolja azt, hogy lerombolják tényleg.



"Ha kijelenti, gárdaruhában vonul a parlamentbe, miközben tudja, hogy az törvénysértés, akkor biztosan nyomatékosan be fog tartani minden hatályos törvényt."

Ha nem hazudoznál, akkor tudnád, hogy mellényben akar bemenni, nem gárdaruhában. De ha az új magyar gárda egyenruhájában menne be, azzal sem sértene törvényt, hisz legális.



"Ha a szavazói szisztematikusan lerombolják a fővárost, akkor ahhoz ugye joguk van, és nem polgártársaik adójából fogják a károkat helyrehozni."

Szerintem nem a jobbik rombolt, hanem 1-2száz idióta focihuligán, ebből pedig nem lehet a pártot megítélni, voltak tüntetések dorbézolások a fidesz által is, mégse őket ítélitek el. Amúgy erre a demonstrálásra, utcára vonulásra a fidesz tanította meg az embereket.



"Végül pedig ha a zsidózás és gyűlöletre uszítás nem szélsőséges, akkor nem tudom, mi az... De a jobbik egy békés párt."

nem zsidózik. izrael ellen szólal fel. szerintem ez nem zsidózás, de tudom a ti hozzáállásotok szerint aki nem szereti izraelt, az náci antiszemita rasszista, stb...


a gyűlöletet pedig a fidesz és mszp szítja 20 éve folyamatosan. ezt kéne észrevenni.

2010. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
32%
Várj már utolsó. Miért kellen betartani minden hatályos törvényt? Én még soha egyetlen törvényt sem tartottam be életemben. És tudod miért? Mert a magyar törvények törvénytelenek. Maga az alkotmány is. Ez egy az oroszok által ránk erőltetett diktatatórikus alkotmány. Tehát az ennek árnyékában született törvények is törvénytelenek. Amíg alkotmány módosítás nem lesz egyetlen hatályos törvényt sem fogadok el kötelező érvényűnek.
2010. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!