Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez nem kellemetlen a radikális...

Ez nem kellemetlen a radikálisok számára?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 30. 18:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez elég gáz..Végül is én eddig is hazaárulóknak tartottam őket.
2010. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 BlackSword ***** válasza:
60%
Hát nem aranyos, amikor az a bizonyos fagyi visszanyal???
2010. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Lehazaárulózták a határon túli pártokat :D Ez kész :D Majd Ők megmondják ki a magyar. Lesz Morvainak egy pecsétje, a többit tudjuk...

Szánalmas birkák gyülekezete.

2010. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem nekünk kellemetlen, hanem a határon túli magyaroknak. Én soha nem gondoltam volna hogy a határon túliak egy részéből ki lehet irtani magyarságát. Soha! Ennél jóval többre tartottam őket... Lám, mit tesz az idő... Elhomályosítja a múltat, megcsorbítja a vasakaratot, elveszi a bátorságot. Szörnyű.
2010. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előttem levő egyénnek pedig üzenem, hogy tanuljon meg értő olvasni: ,,- Meggyőződésem szerint a fent említett szervezetek nem képviselik az erdélyi, felvidéki, délvidéki magyarság többségének érdekeit. " Ez mióta lehazaárulózás? Mindössze azt mondta, hogy ezen pártok nem képviselik a határon túli magyarok érdekeit. (vagyis, hogy egyszer még újra magyarok lehessenek, ne csak szívben és lélekben, hanem papíron is. És talán egyszer majd magyar földön élhessenek, anélkül hogy költözniük kéne.)
2010. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

VMSZ-es vajdasági magyar vagyok.

Adja Isten, hogy továbbra is ennyire ne képviseljék/képviseljük az érdekeinekt ahogy eddig és most!!!

2010. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Orbán Viktor mondjon le!!!
2010. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!