Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az MSZP kb tökmindegy kit jelöl miniszterelnöknek, mert tartalmilag ugyanaz a párt és tök esélytelen?

Figyelt kérdés
Én legalábbis bárkire szavaznék, aki nem FIDESZ, nem DK, nem MSZP, vagy, aki nem közösködik ezekkel.

2017. jan. 19. 07:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lesznek elég sokan, akiket megnyer magának Botka.

Persze lesznek olyanok is, akik szerint ugyanaz a párt maradt.

Lesz mind a kettő.

2017. jan. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Jól gondolod. Értelmes ember nem szavaz azokra, akik az ún. "rendszerváltás" óta kormányon voltak.
2017. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem, mivel az MSZP élére állt, kb negatív politikai karriert fog bejárni. Ezzel a párttal a háta mögött semmi esélye, hiába tehetséges, ha rossz pártot választott. Az MSZ és DK tartalmilag ugyanaz a híg f..s maradt.
2017. jan. 19. 07:51
 4/16 anonim ***** válasza:
4%

Sokan szeretnének változást az országban,mert azért lássuk be azt hogy nem mennek túl jól a dolgok az országban.A nagy vesztes a Jobbik lehet,mert a változást akarók oda arra szavaznak akiről elhiszik azt hogy tud nyerni.

Két ciklus után nehéz dolga lesz a Fidesz-nek,mert megunták már őket az emberek,valami újat szeretnének és Botka jó alternatívának tűnik.

Persze kell hozzá egy valódi baloldali program.Nem mondom ,hogy biztosan nyernek majd ,de megszorongathatják a kormánypártokat.

2017. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát én csak az ismerőseimből tudok kiindulni. Eddig mind azt mondta, hogy bárkire szavaznak, de az MSZP-t hatalmon semmilyen szinten nem szeretnék látni. Az változó, hogy a fideszre, jobbikra, lmpre, kétfarkúra fognak szavazni.De ezekből fognak választani.
2017. jan. 19. 07:57
 6/16 P.N. Judit válasza:
58%

Biztos, hogy nem ugyanaz a párt az MSZP. De ezt csak az tudja aki ismeri a belső viszonyokat.

A fidesz viszont pont erre a logikára épít amit a kérdező követ.

Sajnos a nem gondolkodás uralkodik a magyar agyakban.

Ezért vannak nyerő helyzetben. El kell ismerni, hogy kiváló a megosztó politikája a kormánypártnak.

2017. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pont, hogy a gondolkodás uralkodik. Nem szavazni olyanra, aki már volt és jó sokat lopott. Ebből kifolyólag, én biztos azok közül választok, akik még nem voltak.
2017. jan. 19. 08:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődik az ország, jófele halad, csak nagyon lassan. Ezeket a rohadt stadionokat nem értem meg, magyar focira ennyit pazarlás.

Amit látok, h az mszp megoszlik, abban sem tudnak megegyezni, h ki legyen a vezérük. Sokan nem szeretik Botkát, vagy választást akarnak.

A Jobbiknál Vonát szétszedik, a saját pártja támadja egy ideje, hogy elpuhult...

Tehát a Fidesz 2 ellenfele saját magát járatja le, nagyszerű a választások előtt...

2017. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

"Ezeket a rohadt stadionokat nem értem meg, magyar focira ennyit pazarlás."


Pazarlás? EZ FELSÉGSÉRTÉS!!!

2017. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Akkor ide is leírom miért kell ennyi új stadion. Minden stadionnak van egy bizonyos szintje, hogy milyen meccseket lehet játszani bennük. Nemzetközi meccseket meg olyan stadionokban lehet játszani csak, mint a Groupama vagy a Debreceni.

Aki emlékszik még, azt tudja pályáztunk már EB rendezésre, igaz akkor még közösen. EB rendezéshez meg olyan szintű stadionok kelleneke, mint a Groupama. Szóval azért építenek ennyi stadiont, mert nagy valószínűleg most közösködés nélkül, egyedül akarnak majd beadni pályázatot az EB rendezésre, ehhez meg kell X számú, megfelelő szintű stadion, hogy egyáltalán beadhassák.

Ez kellene az embereknek? Nem. Érdekli Orbánékat mi kell az embereknek? Nem, így építik a stadionokat.

Meg persze természetesen elég szépen vándorolnak a pénzek egy-egy ilyen stadion építésénél. Debreceni stadion is valójában csak töredékéből épült meg, mint amennyi fel van tüntetve. Groupamát nem tudom, de a Debreceni stadionnak legalább annyi haszna van, hogy körülötte elég jó biciklizésre alkalmas részt építettek ki, legalább ennyi haszna van, ha benne nem tudnak focizni a focistáink.

U.i.: mielőtt azt hinné valaki én se támogatom ezt az őrült, eszetlen stadion építeseket.

2017. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!