Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az MSZP kb tökmindegy kit jelöl miniszterelnöknek, mert tartalmilag ugyanaz a párt és tök esélytelen?

Figyelt kérdés
Én legalábbis bárkire szavaznék, aki nem FIDESZ, nem DK, nem MSZP, vagy, aki nem közösködik ezekkel.

2017. jan. 19. 07:38
1 2
 11/16 P.N. Judit válasza:

"A kérdező kommentje:


Pont, hogy a gondolkodás uralkodik. Nem szavazni olyanra, aki már volt és jó sokat lopott. Ebből kifolyólag, én biztos azok közül választok, akik még nem voltak."


Szerintem pont az a baj, hogy az előző kormány -aki jobban értet a kormányzáshoz és külföldön nem köptek le mert magyar vagyok- tevékenységét a választók nem kontrollálták és ezért következett be, hogy elszálltak maguktól a fiúk. A mostanit meg már nem tudod kontrollálni mert SEMMI KÖZÖD HOZZÁJUK.

2017. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. te valami más dimenzióban élsz....rohadtul nem tudtak kormányozni. csőd szélére vágták az országot,,,,bajnaival tudtak kikecmeregni...az imf hitellel..... ébredj fel! én nem is értem, hogy komolyan ilyen retardáltak szavaznak, mint amilyen te vagy?!?!
2017. jan. 19. 09:21
 13/16 A kérdező kommentje:
normális ember az életben nem szavaz olyan gittegyletre, mint az mszp és dk...viszont te feltételezhetően nem vagy normális! .... az ilyenektől a szavazati jogot is elvenném, mert alzheimer kórban szenvednek
2017. jan. 19. 09:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Normális ember a jelenlegi pártok egyikére se szavaz.
2017. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 P.N. Judit válasza:
0%

Azt hiszem, hogy én nem sértegettem senkit. De látom Ti csak a köpködéshez értetek. Én soha nem mondtam, hogy retardált mert másra szavaz. Legalább tudom, hogy kinek az írását hagyjam figyelmen kívül.

Nem számít, nekem már lejárt az időm. Majd Ti fogjátok élvezni a mai szabadrablás következményeit. Egészségetekre.

2017. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14. végülis a távolmaradás is a fideszt erősíti.....
2017. jan. 19. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!