Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországon melyik zöldpárt...

Magyarországon melyik zöldpárt a leghitelesebb?

Figyelt kérdés
Utóbbi években elkezdtem szimpatizálni a zöldpárti gondolatokkal, és azon gondolkodom, hogy szimpatizánsnak csatlakozom az egyik párthoz. Viszont nem tudom eldönteni, melyikhez lenne érdemes. Véleményetek szerint az LMP vagy a PM képviseli jobban a zöldpárti gondolatokat illetve melyik maradt hű az elveihez?

2017. jan. 22. 21:05
 1/4 KecskeShajt újra! ***** válasza:
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
A PM nyíltan szélsőliberális, az LMP pedig kimondatlanul. Egyikre sem szabad szavazni.
2017. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A PM és az LMP is olyan párt ami a legkevésbé rossz zöld nézőpontból, de egyik sem igazi zöld párt. A PM talán kicsit zöldebb ma.


A zöldpártiság a bioszféra egészének védelmét (benne az emberiség egészének védelmét) és a jövő nemzedékek életlehetőségeinek védelmét, a fenntartható társadalmat helyezné az első helyre.

2017. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem a örnyezet védelme elsődleges fontosságú volt, és én se vagyok híve ennek a hagyományos jobb-bal felosztásnak. Éppen ezért az LMP közelebb áll hozzám,de az utóbbi években kicsit elhiteltelenedett számomra.


Első válaszoló: A Zöldek Pártját is megnéztem, de ők nekem komolytalannak tűnnek.

2017. jan. 27. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!