Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyi az esélye hogy Orbán...

Anonymus0123456789 kérdése:

Mennyi az esélye hogy Orbán Viktort 2018-ban is megválasszák?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy most a menekültválság alól való kimenekülés miatt, mivel ezt jó döntésnek találták a szavazók, és Orbán Viktor is elejétől kezdve ezt akarta, hogy azok kerüljék el országunkat, talán ezért többen, "megkedvelték".

Ezzel ellentétben, sok rossz döntéseik is voltak (mármint a Fidesznek:P) ezért viszont sokan ki nem állhatják. Nézzük például a felcsúti stadiont az egészségügy javítása helyett. Szóval mennyi az esélye hogy újra miniszterelnök lesz 2018 után is?



2017. jan. 23. 19:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon remélem, hogy Orbán lesz, segíteni is fogok aktivistaként a Fidesz-kampányban, ez a kormány már bizonyított, a csőd széléről rántották vissza az országot, 2010 óta évről évre magasabb az életszínvonal.


Lehet, hogy van valaki, aki jobban csinálná, de nem szívesen cserélném a biztost a bizonytalanra, vagy a biztos rosszra (ezt az MSZP és utódpártjai, DK, Együtt már bizonyították).


Ideológiai szempontból is a Fidesz képvisel engem.

2017. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem elég sok. És azért, mert egyszerűen nincs igazán "ellenfele". Nem azért, mert ő annyira jó. Hanem, mert nincs másik jelentős párt, nincs baloldalon egy normális párt. Sok kicsit létrehoztak, állandóan marakodnak, képtelen összefogni, vagy egy nagy baloldali pártot csinálni.
2017. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
100 %
2017. jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értelek.
2017. jan. 23. 19:22
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Tuti, hogy ő lesz.
2017. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És Botkával mi van?
2017. jan. 23. 19:23
 7/22 A kérdező kommentje:
Azt én értem, hogy biztost a bizonytalanra nem cserélnénk, de az emberek nagy része, sőt szinte mindenki tisztában van vele, hogy kisemmiz mindenkit. És ennek ellenére miért szavaznak rá? Ott van Botka. Vonán és Gyurcsányon is látszik, hogy "szívesen" vennék át Orbán helyét. Miért nem teszik? (Bocsi az offért)
2017. jan. 23. 19:26
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

6: szerintem tuti nem ő lesz az mszp miniszterelnök jelöltje. Túl normális :)

Pedig pont ilyen ember kéne, aki normális, országosan ismert, nincsenek körülötte balhék.

2017. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%

Az rendben van, hogy kisemmiz mindenkit, de erre azt mondják az emberek, hogy a baloldal is pont így kisemmiz mindenkit, plusz még a migráncsokat is beengedik és támogatják a homárokat, stb.

Na, ezért nem mennek el szavazni vagy elmennek a Fideszre. Kb. itt tartunk jelenleg.

2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Hogy megválasszák annak nagy esélye van, de szerintem a korábbi kétharmadoknak a közelébe sem lesz. Én olyan 50%-ot jósolok a jelen állás szerint a Fidesznek, a másik 50%-on meg osztozik a többi párt. Szerintem most jött el az esély a kis pártoknak bejutni a parlamentbe, mert sokan ki vannak ábrándulva a mostani nagy pártokból.
2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!