Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szólsz az új kezdet...

Mit szólsz az új kezdet napjához? Ott leszel?

Figyelt kérdés

A FIDESZ honlapja szerint szombaton kezdetét veszi a nemzeti együttműködés korszaka, és ebből az alkalomból nagygyűlést tartanak a Kossuth téren. Annak örülök,hogy talán megfogadták egy korábbi kérdésbe burkolt kritikámat, és most már nem írták ezt a rendszert és korszakot nagy betűkkel, de most meg a szúrt szemet, hogy már nem is rendszernek, hanem egyenesen korszaknak nevezik magukat. Emlékszem, hogy annak idején Ceaușescu is korszakként határozta meg magát Romániában. Hova lehet ezt még fokozni?


[link]


2010. máj. 26. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem ezt az "új rendszerezést".

Ugyanúgy vadkapitalizmus, judeodemokrácia, cigánybűnözés van mindenhol.A politikai felállás annyiban változott hogy két 0 párt lelépett, kettő meg belépett.

2010. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi lesz ott? Ugyanazokat mondja el, semmi újat nem tud mondani. Esetleg annyit hozzátesz: bikicsunáj!
2010. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszem agaban sincs a hülye,allandóan visszaterő szöveget mas formaban hallgatni.
2010. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Lementek a választások, örülök inkább, hogy újabb négy évig nem kell parlamenti sz.arrágók képét látnom...
2010. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak folytatódik a "cirkuszt a népnek", mindenki örvendjen a nagy fidesznek, ez az önkormányzati választásokig el fog tartani.
2010. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Végső soron ünnep lesz, a nagy Vezír visszatérése a Trónra.
2010. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek mindenkivel.
2010. máj. 27. 20:27
 8/9 anonim válasza:
Elmentem volna, csak az a baj, hogy Pesttől elég messze lakom...
2010. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szent-Királyi István válasza:
Eddig hiába figyeltem a szavaira.. a tettei viszont magukért beszélnek.. nekem ne hazudozzon összevissza.. látni, tapasztalni szeretném, hogy az ország, a MI érdekünkben, a jövőnkért tesz valamit.. mert eddig azok ellenében mentek a tettei..
2011. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!