Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Emberek miért nem veszik...

Emberek miért nem veszik komolyan a bevándorlást, migrációt? Négert, Arabot akarnak szomszédnak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 12:04
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, ha az adott szomszéd normális: tiszta, nem hangos stb. akkor nem érdekel, hogy néger, arab, eszkimó vagy szittya ősmagyar, szívesen látom. Ha ezek nem teljesülnek (koszos, hangos stb.), akkor meg nem fogok örülni neki, jöjjön akárhonnan.

Ismerek olyan négert vagy arabot, akit szívesen látnék a szomszédban és olyat is akit egyáltalán nem. És ez pont így van a magyarokkal is. Volt olyan magyar szomszéd, aki nagyon jó szomszéd és olyan is, akit ki nem állhattam. Ennyi.

2018. júl. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
42%

HakapesziM

Nem bírod felfogni, hogy nem jönnek ide ebbe a putriba?

Érted egyáltalán, hogy mit jelent a "nem" szó?

2018. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 hollófernyiges ***** válasza:
84%

"esernyőt is csak akkor veszel, ha már kopog a hátadon a jégeső?"


Igaz, vegyük is körbe az országot egy húszméteres betonfallal, mert amikor a globális felmelegedés miatt megemelkednek a tengerek, akkor már késő lesz.

2018. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
42%

13/14.


Nem én találtam ki Schengen - t. Biztos az USA is nagyon elmaradott ország, igencsak védi a határait.

2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
78%
#15 megvédi az államhatárokat? Fura, még nem hallottam arról, hogy mondjuk new york állam határainál ellenőrzés lett volna szökött rabok utáni hajtóvadászatot leszámítva. Falról meg még soha nem hallottam az államhatároknál.
2018. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
59%

Ha az USA-hoz kellene hasonlítanom a helyzetet, akkor amit ti csináltok, az olyan, mintha Arkansas nagy arccal meg akarná mondani az egész országnak, hogy mit csináljanak, hogyan éljenek és amikor nem teljesíti a parancsokat a többi állam, akkor elkezdenének hisztizni, pukkadni és verni a seggüket a földhöz, hogy most azonnal tisztelje mindenki az arkansasiakat.

Nagyjából ezen a szinten vagytok.

2018. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

'Biztos az USA is nagyon elmaradott ország, igencsak védi a határait.'


Az az amerikai-mexikói határon lévő fal, amire gondolsz.

2018. júl. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
77%

18.


Persze, csak az észkombájn terel. Az EU külső határait védeni KELL. Nem én találtam ki ezt.

2018. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
24%

16.


És rajtad kívül ki beszélt az USA belső, államok közötti határairól?

2018. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 Molyember ***** válasza:
66%
Inkább legyen néger, arab a szomszédom, mint egy fideszes. A bevándorló még akár normális is lehet.
2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!