Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért gondolják sokan úgy a...

Miért gondolják sokan úgy a "nem fideszesek közül", hogy Orbán helyett más jobb lenne?

Figyelt kérdés
Gyurcsány? Bizonyított, rosszabb, mint Orbán, nem kell. Fekete-Győr? Ugyan már. Szél Bernadett? Ha egy negatív véleményt is kapna elsírná magét. Sneider? Provokálni azt tudnak, meg pánikot kelteni. Torockai?

2019. márc. 2. 21:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

#19: és miért kellene a mai politikai palettán válogatni? Amikor Orbán neve ismert lett, épp egyetemista volt, ha jól emlékszem. Ahogy az egész fidesz bagázs.

Lehet, az a szakértői csapat, ami az országot meg tudná menteni, lázasan készül a szakdolgozatára.

Vagy éppen a versenyszférában dolgoznak.


Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül csak a meglévő politikai paletta játszik;

Legalábbis én Orbánból nem kérnék, ahogy Gyurcsányban sem.

Tavaly ilyenkor még Vonában bíztam. De most nem tudnék senkit megnevezni, de úgy gondolom, Orbánnál bárki jobb lenne, még a szomszéd bácsi is.


Úgyhogy én abban bízok, felbukkan valaki.

2019. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
55%

Ezen a ponton gyakorlatilag nincs egészségügyünk, a magyarok Európa egyik legegészségtelenebb emberei; a közoktatás olyan mélyen van, hogy a magyar gyerekek a régió leghülyébbjei; a média egy az egyben jobbos, és minden ellenzéki hangot elnyomnak, így sajtószabadság is alig-alig van (max a neten); az átlag embernek szinte esélye sincs házat venni, nem csak Budapesten, de már vidéken sem nagyon, de ja, kell ám ez a kib...szott uszítás, miközben a ti Istenkirályotok van hatalmon. Miért nem elég ez nektek? És pláne: miért baj, ha valaki ennél a SEMMINÉL többet vagy jobbat akarna? Miért kell, hogy a mi nyelvünk is tövig legyen orbán retkes pcsájában?

Röhely hogy a migráncsoktól meg a sorosgyörgyöktől féltitek ezt az országot, miközben az ország olyan szinten megy tönkre visszafordíthatatlanul, hogy lassan már nem is érdemes védelemre. Majdnem minden területen Európa után kullogunk, de nemzeti öntudat az bezzeg van.


A kérdésre meg: gyakorlatilag bárki jobb lenne mint orbán. Én, te, a mélyfideszes anyám, Hógolyó, a szomszéd macska, vagy a kasszás a sarki abc-ből. Tökmindegy, csak a tetteivel bizonyítsa a rátermettségét, ne pedig összeesküvés elméletekkel és hazugságokkal akarja maga mellett tartani a híveit, és ne legyen egy utolsó mocskos semmirekellő tolvaj. Ez akkora kérés lenne?

Úgy tűnik.

2019. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

20# Abszolút igazad van, én is ezt a véleményt adom.


21# "Lehet, az a szakértői csapat, ami az országot meg tudná menteni, lázasan készül a szakdolgozatára.


Vagy éppen a versenyszférában dolgoznak."


Tehát nincsenek, épp ezt írtam én is, nem arra voltam kíváncsi, hogy ki lehetne jobb, hanem, hogy ki lenne?


Tavaly én is Vonában bíztam, megvolt a kello jobb oldaliság, de mérsékelt balos eszmék is voltak, valahogy az egyensúly körül voltak, de miután ő lemondott és a jobb oldaliak, akik miatt jó volt még a jobbik megalapították a Mi Hazánkat, azóta figyelemmel kísérem inkább őket, a baloldali irányítást megint Gyurcsány vette át, abból meg köszi nem, akkor inkább Orbán.


22# "magyar gyerekek a régió leghülyébbjei"


Nem csak a gyerekek, hanem a huszon-, harmincévesek is... ezzel az agyatlan liberalizmussal az őrületbe kergetnek mindenkit, ez a korcs társadalom képtelen egy célért, történetesen a Hazáért élni és tenni.


"a média egy az egyben jobbos"


Inkább úgy mondanám, hogy van a szar ballib és va na szar kormány média.. olyan természetesen nincs, ami a valóságot írja le, a ballib média(index, hvg, 444, 24 stb) tele van tehetségetelen újságírókkal, akik azzal vannak elfoglalva, hogy savazzák a kormányt és mindent negatívan írnak, minden kis problémát is felfújnak, de amikor valami jó történik, természetesen abban is csak rossz van.. aha persze, akasztani valók, ahogy az origo, 888, pestisrácok stb újságírói is, akik meg a ballibekkel vannak elfoglalva és a túlzott kormányfényezésnek.


"kell ám ez a kib...szott uszítás"


ez megvan mindkét oldalról barátom, mind Fidesz oldalról, mind ballib oldalról..


"ti Istenkirályotok "


Ki mi? És milyen Istenkirályunk? Mi alapján csoportosítottál és milyen csoportba?


"Miért baj, ha valaki ennél a SEMMINÉL többet vagy jobbat akarna?"


Ez a normális, ha valaki a "semminél" többet akar. Épp ezért nem ballib kormány van, hanem a Fidesz. A semminél több, még, ha szar is. Mondd csak, szerinted ki lenne a "nem semmi"?

__________


Kis kieg.


Tanult ember tudja, hogy az EU-ban bízni olyan, mintha valaki a saját hímvessződdel dug meg. 99 éve, 1920. június 4-én. megkaptuk a köszönetet. Innentől kezdve ennyi elég is volt. Most is látható, hogy csak az látja az EU-ban a mentsvárat, aki agyatlan, aki objektíven nézi a dolgokat, azért észreveszi, hogy nem biztos, hogy olyan jó ez nekünk.. csak ugye a kérdés, hogy akkor mi lenne jó?! Egy kis nyamvadt, meggyötört ország/nemzet vagyunk. Tele tehetségtelen politikusokkal, vagy legalább is, aki tehetséges lenne, azt elnyomják.

2019. márc. 3. 18:42
 24/40 A kérdező kommentje:
Egyébként így az utóbbi időket elnézve, értem, hogy miért tudott megint nagy fölénnyel győzni a Fidesz, és mivel most 2 tömbbe rendeződik a politikai közeg, hálát adok Istennek, hogy a "jobboldali tömb" győzött. Kívácsni vagyok arra a bizonyos harmadik pólusra, csak az emberek agyi korlátozottsága szabja meg a fejlődésüket.
2019. márc. 3. 18:47
 25/40 anonim ***** válasza:

Orbán megadta az útvonalat, mindenki küzdjön az ő kedves családja és a sleppje gyarapodásáért az élete árán is.

Aki a "slepp" része vagy így, vagy úgy, annak nyilván nem jó a változás, mert nem garantált akkor a jelenlegi "siker".

Alternatíva mindig van! Milyen alapon jelenti ezt ki bárki, még meg nem próbált pártokról, hogy "szarabb lenne, mint a tolvaj csuti elmebeteg"?

2019. márc. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Reagálni nem szükséges a negatív véleményekre, de nem is tilos, inkébb elnevetné szerintem, torockai melyik pixis?
2019. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

25# Ne legyél naiv, nem Orbán kezdte, ő csak folytatja. Olyan alapon lehet kiejletni, amilyen elveket céloz meg, ilyen alapon NINCS olyan magyarországi párt, aki jobb lenne, mint a Fidesz, de legalább rosszabbak lennének. Igazából ahogy már többen is mondták, van Gyurcsány, van Orbán .. és kb ennyi.. és mostmár a Jobbik is beállt elég erősen Gyurcsány mögé. Viszont .. csak egy példa.. "Európai Egyesült Államok" Aha, menjenek a jó büdös .. záptojásba. És az LMP asszisztál ehhez, a Jobbik megint, a Momentum.. hagyjuk is. Az eszetlen liberális idiótáktól a normális ember hátán feláll a szőr.


Akkor itt van a szakértői kormány. Ám legyen. Csak működjön. Sajnos Magyarország olyan kivételes ország, ahol mindenki mindennek IS a Szakértője. Kevés olyan szakértő van, aki valóban ért is az adott dologhoz, a legtöbben csak diplomás, okoskodó marha.. vagy pedig szépen megbújva el va na saját kis élete és -érthető okokból- magasról tesz a hírnévre.


26# Bocs, elírtam :) Toroczkai.

2019. márc. 5. 22:43
 28/40 A kérdező kommentje:

Egyébként csak egy röpke idézet:


"Ennek az elmebetegnek(Gyurcsány) már rég nem a parlamentben kéne csücsülnie, hanem böriben. Bár talán a parlamentben jobb helye van, mert így a magyargyűlölő ellenzék sose fog labdába rúgni a választásokon. Gyurcsány az egész ellenzéket lehúzza a saját szintjére. A fidesz és Orbán legnagyobb fegyvere a választásokon az valójában Gyurcsány és a magyargyűlölő bandája. Szerintem szükségünk van rájuk, hogy elrettentő példaként szolgáljanak. Így bár az ember nem ért mindennel egyet a fidesszel, mégis rá fog szavazni annak érdekében, hogy ezek a globalista, magyargyűlölő elmebetegek ne kerülhessenek még a hatalom közelébe se."

2019. márc. 6. 22:43
 29/40 anonim ***** válasza:

Hadházy Ákos is lehetne M. elnök.

Valóban össze kell fognia az ellenzéknek, hogy kitisztítsa az országon ejtett sebeket - helyre kell állítani a jogállamot - majd lehet új Alkotmányt és új választásokat kiírni!!!

2019. márc. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Persze, sok mindenki lehetne, de kevesen lennánek képesek rá.


Először kéne ellenzék nem?

2019. márc. 6. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!