Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Telefonbetyárkodásért rendőrség?

Telefonbetyárkodásért rendőrség?

Figyelt kérdés
Kb. 50-szer csengettem két hónap alatt, abból 3-szor vette fel kb., nem szóltam bele. Bevittek érte.
2021. febr. 1. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
10: Persze. A normális ember ilyet nem csinál. Gondolom azt hitte, hogy nem fog lebukni. :). De izgalmas volt úgy emlékszem. :D Kivonult az egész állomány, kutyákkal, mindenkivel. :D
2021. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
9.:És ez a nemnormális,már bocsánat,de tényleg az.Szóval nem lett volna könnyebb ha csak egyszerűen nem megy be aznap?Jesszusom,én is sok értelmetlen dolgot megcsináltam fiatalként,de én alkohol vagy drog hatása alatt,sose józanul.
2021. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Valakiket nem lehet megérteni. Ahogy mondtam, szerintem az ilyen emberek nem számítanak arra, hogy lebuknak. A tolvaj se számít erre, azért is is csinálja.
2021. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
11.:Hát már bocs,de akkor te se voltál 100-as,ha te ezt izgalmasnak élted meg.
2021. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
13.:Egy hülye tolvaj nem,egy okos tolvaj igen,minden lehetőséget figyelembe vesz,legelőször azt,hogy lefog bukni,és ebből kiindulva kezdi el kivitelezni a tervét,hogy elkerülje a lebukáshoz vezető minden legapróbb cselekedetét is.
2021. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szám volt megadva, persze...
2021. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ötvenszer felhívtad, de háromszor felvette, te akkor nem szóltál semmit, aztán az 50. hívás után rájöttél, hogy rossz számot hívtál? Ahha. Kérlek, mesélj még.
2021. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zaklattak mert telefonon, de én egyszerűen letiltottam a számát az azonosítatlan hívásokkal együtt.
2021. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!