Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Telefonbetyárkodásért rendőrség?

Telefonbetyárkodásért rendőrség?

Figyelt kérdés
Kb. 50-szer csengettem két hónap alatt, abból 3-szor vette fel kb., nem szóltam bele. Bevittek érte.
2021. febr. 1. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Helyes. Én véresre verném a vesédet a pincében, s akkor majd rájönnél, hogy mivel szórakozz.
2021. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Zaklatasert? Meg is erdemled, hulyegyerek.
2021. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Te beteg vagy.... Egyébként okom volt rá, rossz szám volt megadva sajnos, mondjuk mindegy.
2021. febr. 1. 19:48
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Jelentsd fel a rendőröket.
2021. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Ez rendőri túlkapás.
2021. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Fenéket tulkapás.

Jogszerű.

2021. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk, ha sose vette fel nem zaklatás. Ha felvette egyszer és azt mondja, hogy nem ez a szám, rossz számot hívtál, onnanstól kezdve, ha hívogatod tovább akkor már zaklatás.
2021. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer még régen megkerestek az Aszódi rendőrök,hogy kihallgatásra jelentkezzek.Lejátszottak nekem egy felvételt,mondták hogy ismételjem el,ami hallatszik rajta ugyanúgy,én elismételtem,a gép nem talált egyezést benne.Pedig én voltam az,csak mivel részeg voltam,amikor ezt csináltam,így a hangszínem egyáltalán nem egyezett meg azzal amikor józanul kihallgattak.Én is furcsálltam,akkor először hallottam józanul,hogy hogyan beszélek részegen,és még nekem is úgy tűnt mintha egy teljesen más ember beszélt volna a felvételen.Később a rehabon mondták,hogy alkoholos vagy drogos állapot alatt,ha elengedjük magunkat teljesen,az majdnem ahhoz hasonlítható mintha két énje lenne az embernek.Ja igen,a lényeg,hazaküldtek büntetés nélkül,elnézést kértek,rá 2 hétre viszont mégis érkezett tőlük egy 10000 ft-os bírság.De kilett fizetve,nem volt már kedvem újra visszamenni hozzájuk vitatkozni,hogy akkor most ez micsoda.Amúgysem éreztem magam jól soha a rendőrségen,és úgy is voltam vele hogy végül is jogosan járt a büntetés,és még jó hogy csak ennyi volt.Így visszagondolva,arra tippelnék,hogy amikor bentvoltam náluk fölvették azt a hangomat is,és később egy modernebb szerkezet már kimutatta nekik az egyezést.
2021. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8: Nálunk régebben középiskolában volt olyan, hogy valaki betelefonált a rendőrségre nyílvános fülkéből (diák), hogy bombát rejtett el. Abba is maradtat a tanítás, de végig mentek mindenkit és ugyanúgy a hangodat nézték. :). Aztán meg lett az illető, nem akart dolgozatot írni. :D
2021. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9.:Ez azért sokkal durvább,mint amit én csináltam,ilyenre azért soha nem vetemedtem volna.
2021. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!