Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A középkorú férfiaknak akik...

A középkorú férfiaknak akik 18 év alatti tini lányokat zaklatnak a diszkókban hogyan nincsen egyetlen rendőrségi ügye sem?

Figyelt kérdés

Nem egy ilyet ismerek, elég ronda is, nem nagyon van pénze sem, van egy romhalmaz kocsija és azzal furikázza a tini csajokat... és nincs rendőrségi ügye, nem zavarja a szülőket, gyámügyet meg senkit.


Én meg egy 28 éves srác vagyok és ha már csak ránézek egy nőre már szalad is a rendőrségre és a szegedi rendőrök már törik is rám az ajtót és visznek is el zaklatás miatt...


Hogyan működik ez a világ? Mi lehet velem a probléma?


2022. dec. 31. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Mentsük meg a tinilányokat az lmbt... izé középkorú férfiaktól.

Én támogatom és segitek szivesen


44F

2022. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy odamenni valakihez leszólítani és beszélgetni még nem bűncselekmény. Ahogy az sem ha egy 15 évesnek apakomplexusa van.
2022. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Zaklató, azért mert te zaklatod is őket, azok a férfiak meg csak beszélgetnek, vagy próbálnak.
2022. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem tilos lányokat zaklatni.
2022. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az a bajof hogy nincs senkid és irigyled a középkorú férfiakat.
2022. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész poszt úgy ahogy van egy jókora kognitív torzítás. A középkorú csávóért is pontosan ugyanúgy jönne a rendőrség, mint érted, ha törvénytelenséget követ el. Csakhogy azzal, hogy 14 évnél idősebb lányokkal flörtöl, nem követ el törvénysértést. Egyúttal abban is biztos vagyok, hogy érted sem jött még a TEK, ha udvaroltál egy 17 éves lánynál, csak azt gondolod, hogy érted "bezzeg" jönnének.
2022. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Hivatalosan be se lehet menni 18 alatt diszkóba.

2. Hogy mi a baj veled sok minden lehet. Lehet nem tudsz a nőkkel beszélgetni, erőszakos vagy, töketlen vagy stb.

2022. dec. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet szavazni, ha félreértettem valamit, de mi van, ha te értettél félre valamit és azért furikázza a lányokat, mert az apjuk. Ismerek olyat, aki jófej akar lenni és ezért elengedi a még éppen kiskorú lányát szórakozni, de csak úgy, ha ő hozza-viszi és nagyon kétes hírű helyre be sem engedi.
2022. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésed alapján para vagy, milyen lehetsz előben?
2022. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy 14 év a beleegyezési korhatár, afölött nem csak udvarolni lehet, hanem meg is dughatod. A másik, hogy az a 18 alatti, aki diszkóba megy, az valószínűleg nem málnaszörpöt inni és bogyó és babócát nézni megy oda.
2022. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!