Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » BV intézetekben mit jelent...

BV intézetekben mit jelent az, hogy fogda fenyítés?

Figyelt kérdés
Átlagos cella helyett még rosszabb és kisebb cellába zárják a rabot, vagy ilyesmi?

2023. máj. 29. 08:37
1 2
 11/14 árokpart ***** válasza:
10-es Feküdni, aludni nem lehet. Reggel elviszik az ágyneműt és a szivacsot. El tudod képzelni, hogy ha valakivel ilyesmi történne és beszélőn elmondaná a hozzátartozóinak mekkora balhé lenne belőle? Ők kint vannak mozgósítanák a sajtótól elkezdve a netes fórumokat mindent amit csak lehet. Mellesleg egy netán nem átlagos hanem egy nehézfiúkból álló családtól aki az ilyen dolgot elrendelte az joggal félhetne. Jó természetes, hogy a BV-s személyzetet a törvény védi munka után is, de bizonyos csoportoknak, akik nem hétköznapi emberek, nincsen egzisztenciális félelemük, nem érdekli őket, hogy nem maradnak priusz nélkül, mert eleve nem létkérdés nekik a büntetlen előélet mint nekünk átlagembereknek, mert különben azonnal kirúgnak minket a munkahelyünkről. Szóval akik ilyennel nem foglalkoznak azért sajnos azoktól lehet is tartani és sajnos nem ia egyszer volt rá már példa. Ki vállalna fel ilyet?
2023. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Te fogyatékos vagy árokpart. Sokan megmondták már itt, én is. Menj törölgesd a játékpisztolyaidat.
2023. jún. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 árokpart ***** válasza:
12-es Rendben van. Ti meg éljetek tovább a virtuális világotokban. Jó szórakozást kívánok hozzá!
2023. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 DK-s ***** válasza:

árokpart-nak:


Mondtam már hogy szép lehetsz, de okos nem.



Ha nem tetszik a rendszer, legközelebb nem csak fogdára kerülsz hanem kapsz egy szép bűnvádi eljárást is, és mindjárt beljebb leszel egy évvel.


A börtönbeli szabályok függetlenek, pattoghat a hozzátartozód nyugodtan. Sokra nem megy vele.


Hívod a családod, és befenyítenek egy őrt?


Te id'óta! Te tényleg azt képzeled, hogy a BV-n belül minden négyzetcentit lát kamera?


Úgy xartig vágnának az őrök, hogy örülhetnél ha túléled!


Te tényleg azt hiszed hogy én laikusként nyomom a h'lyeséget? Eddig 6 év 9 hónapot ültem! Kicsit jobban ismerem a GYAKORLATI dolgokat mint te.

2023. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!