Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ültek fabódéban a rendőrök?

Miért ültek fabódéban a rendőrök?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy városba sétálgatni, nem messze, kisebb város, de túrista és üdülőváros. Este már nagy volt a nyüzsgés, vásár, vidámpark, koncertek és volt egy fabódé, amire rá volt írva, hogy rendőrség. Egy kis 2x2 méteres kis bódé, és két rendőr ült bent. Egy nő meg egy férfi. Rám is néztek, mert mikor ott haladtam benéztem, de csak rámpillantottak, hisz nem ismerték, ugyan olyan járókelő voltam nekik mint más.

Az érdekelne, hogy mit csináltak, miért van nekik oda felállítva egy fabódé?


Ok, hogy ültek, de valami célból ültek ott, valamit csináltak.



2023. júl. 3. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Tudták, hogy mész Szoboszlóra apartman ajtókat- és vízcsapokat nyitogatni.
2023. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Vigyáztak a bódéra hogy el ne lopják.
2023. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nagy volt a nyüzsgés, vásár, vidámpark, koncertek és volt egy fabódé, amire rá volt írva, hogy rendőrség."



Pont ezért.

Vigyáztak arra, hogy a nyüzsgés, az nyüzsgés is maradjon.... ne legyen több.

Ilyen vidámpark-koncert combó alkalmával mindig van egy-kettő, aki nem bír magával és kemény csávónak gondolva magát kötözködik........míg pofán nem b@sszák olyanok, akik tényleg keménnyebbek.

Na az ilyenekért vannak ott.


Hivatalosan: közrend - közbiztonság védése és a jogsértés megelőzése.

2023. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!