Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire vártak vajon a rendőrök?

Mire vártak vajon a rendőrök?

Figyelt kérdés
Ma Debrecenbe az egyik penny market parkolójába bement egy rendőrautó és megállt egy olyan helyen, ahol nehezebben észrevehető, távolabb áll az áruház bejáratánától és belátható az áruház ki-bejárata. Azt hittem vásárolni mentek, de nem szállt ki egyik pacák se a kocsiból. Annyit láttam, hogy aki a jobb eülésen ült rendőr, az (autóvezető rendőr melletti), rádión beszél és figyeli a ki-bejáratot. Álltak ott egy negyedórát és elmentek. Mit csináltak, vagy mi célból álltak ott a rendőrök?

2023. júl. 15. 17:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%

Mi közöd hozzá?

Ez a dolguk.

2023. júl. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Gondolnám, a magas infláció miatt megemelkedtek az árak, minden bolt drága lett, mostmár a penny is és így, hogy a penny is drága lett, vásárlószámlálást tartanak, hogy hányan mennek be, jönnek ki, hányan vásárolnak, azt telón jelentik a felettesnek XD
2023. júl. 15. 17:55
 3/32 anonim ***** válasza:
54%
Húú mekkora poén volt...
2023. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Körözötett kerestek 🤣🤣🤣
2023. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mire várt Bégyula negyed órán át, nyálcsorgatva bámulva egy rendőrautót a penny parkolóban?
2023. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Persze, hihető is mi? Ha körözöttet kerestek, vagy csupán csak előállítani akartak valakit, aki a boltban van, akkor nem ülnek bent.

Megállnak a parkolóba, egyből kipattannak a kocsiból és mennek befelé a boltba.


Ennél "lájtosabb" dolog lehetett.

2023. júl. 15. 18:20
 7/32 anonim ***** válasza:
Lehet jelentettek nekik valami gyanúsat, amit kimentek megnézni, és látták, hogy nincs semmi, csak szokásos állampolgári fontoskodás, és eljöttek.
2023. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

#5 Mentem a pennybe kávét venni, aztán mikor kijöttem, akkor érkeztek meg, és én meg messziről néztem, hogy mit akarnak, miért állnak oda.


Nem engem akartak, mert engem is láttak, hogy kijövök és a parkolón keresztül megyek elfele, az egyik rámnézett, de nem engem akartak mondom. Azt vettem észre, hogy ha jön egy rendőrautó mostanába és vagy szembejön és én a járdán megyek, vagy bárhol, mostanába nem állítanak meg. Leszálltak rólam. Gondolom úgy vannak vele, hogy úgysem lesz nálam lopott pénz, ami van arról még nehéz megállapítani, hogy az enyém vagy nem.

Aztán messziről néztem míg el nem mentek.

2023. júl. 15. 18:32
 9/32 anonim ***** válasza:
80%
Jajj levike
2023. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

#8 nem ez volt a kérdés, hogy mit vettél a lopott pénzedből, vagy hogy rád vártak-e, vagy sem.

Hanem te mi a francnak bámultad őket 15 percen keresztül? Nincs jobb dolgod? Nem kell munkába menned?


Ja, várj , tényleg....

2023. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!