Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rabok miért adtak hangokat...

A rabok miért adtak hangokat a börtön ablakából?

Figyelt kérdés

2021.05.03-án egy ügyben elrendelése a bíróság a letartóztatásom. Az ülésről egyenesen a börtönbe vitt két rendőr. A Hajdú-Bihar megyei büntetés-végrehajtasi intézetbe azaz a debreceni börtönbe vittek. Ez délután fél 2-háromnegyed 2 körül volt.


Amikor a börtön udvarán ahol a többi szolgálati kocsi állt, ott megállt velem a rendőrautó és, amikor vezetőszáron, bilincsbe szálltam ki a rendőrautóból, a börtön épület egyik 1. emeleti zárkának az ablakában felálltak a rabok és hangokat adtak le nekem, czuppogtak mint egy madár, meg röhögtek. Látták, hogy jött egy rendőrautó és kiszállok belőle és tudták, hogy új rab érkezik, én.


Miért adtak ilyen hangokat és röhögtek lefele? Ezek a hangok nekem szóltak, vajon?



2023. aug. 8. 22:00
 1/10 A kérdező kommentje:
*elrendelte
2023. aug. 8. 22:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Te eltel veluk egy bortonben..
2023. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Új hús.
2023. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Levike, unalmas vagy nagyon.
2023. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miről jutott most eszedbe ez így több mint 2 év után?

Mész vissza a BV-be nemsokára, és feltörtek a régi emlékek?

2023. aug. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Friss hús jött.... akit be lehet avatni a börtönéletbe....
2023. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 Nem megyek, csak eszembe jutott. A rabok felálltak az ablakba a rácshoz és czuppogtak, madár hangokat adtak le, valamint röhögtek lefele.


Én meg arra gondoltam akkor, hogy ha ilyen zárkába kerülnék, biztos bekóstolnak és elő kell vennem a bátrabb énem és keményebbnek kiadni magam, mert ha látják hogy visszahúzódó csendes vagyok, akkor elvesztem. Bizony utóbbi vagyok, de álcáznom kellett volna magam, hogy kemény vagyok. Egy fős zárkába kerültem és idő múlva megismertem a börtönt és aki csendes visszahúzódó és csak muszájságból viselkedik keményen, pedig nem az, úgyis lehull a lepel és kiderül, hogy csak kényszerből viselkedik keményen az ember és akkor megint ott vagyunk, hogy elveszett lesz az ilyen ember.

2023. aug. 9. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad csak röhögni lehet, levike.
2023. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tudod a dörgést, kérdező, miért itt érdeklődsz?
2023. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kinti életben vagy akkora kemény, hogy bejuttasd magad, akkor a böriben is legyél kemény :D Kint meghúzódsz és nem csinálsz semmi rosszat, akkor a börit is megúszod és nem kell keménykedned :D Vagy azt gondoltad, hogy bent csak ülsz a valagrendeden valamelyik valagülőhelyen és kész. Alap egy börtönben, hogy keménykednek, büntetés része.
2023. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!