Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség futárt is bevet,...

A rendőrség futárt is bevet, ha valakit kézre akar keríteni?

Figyelt kérdés

A lakótársam kábítószer kereskedés miatt lebukott, rendőrségi ügye lett, viszont kiment Angliába dolgozni, azt mondta lelép külföldre. Én nem foglalkoztam vele, ő tudja hogy akarja az életét rendezni. Egyszer csak megjelent két rendőr, őt keresték, mert többszöri felszólításra sem jelent meg a rendőrségen amikor időpontja volt. Majd megint jöttek a rendőrök, keresték de én csak annyit mondtam, hogy elköltözött Angliába. Azt mondták, hogy akkor kiadják az európai keresést is. Keresték majd újra, voltak vagy négyszer a rendőrök eddig, de egy jó ideje már nem jönnek, biztos tudják, hogy hiába keresik, itt már nincs.

Ma délelőtt egy GSL futár csengetett és a volt lakótársam kereste, hogy hozott neki egy simkártyát. Mondtam, hogy nem lakik itt már, erre kérdezte hol lakik, mondtam nem tudom. Azt mondta, hogy pedig csak ő tudja átvenni személyesen, de nagyon furán viselkedett a futár srác.

Tutira nem rendelt ide magának sim kártyát a volt lakótársam, ugyanis ha keresik a rendőrök és nem lakik itt, miért ide rendelné.

Ez valami csapda lehetett? A rendőrség lehet a háttérben? Ha a rendőrök nem találnak egy bűnözőt, beavatnának ilyen futárokat is?



2023. aug. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Bizony. Kimehet a futárnak is beöltözve. Nagyon gyanús amit leírtál. Mond meg neki legközelebb, hogy tudod hogy fakabát és be csak házkutatási parancsal teheti a lábát és csapd rá az ajtót
2023. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmiféle házkutatásról nincs szó, az már megvolt mikor a rendőrség elindította az ügyet. Őt magát keresik, mert ugye levele jött, hogy mikor kell mennie meghallgatársa, nem ment el és emiatt van, hogy elkezdték körözni, mert amikor nem ment el, ertejöttek már nem lakott itt és azóta is keresik. Én nem tudom hol van, csak annyit, hogy Angliában. Ezt mondtam is.
2023. aug. 15. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, simán lehet, hogy bepróbálkoztak, elvégre mindenki szeret kapni valamit (na jó, büntit nem).
2023. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kábítószer diler és nem kapcsolták le időben? Elég fura történet.
2023. aug. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok krimit nézel pajtás. Túl sokat.
2023. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze. Bármilyen civilnek álcázhatják magukat a nyomozók.


A Szigeten is ott voltak civilben, és épp az egyiküket találta meg egy díler. Kattant a bilincs nagyon helyesen!

2023. aug. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!