Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Áprilisban kiraboltak. A...

Zsuszik kérdése:

Áprilisban kiraboltak. A rendőrségi nyomozás még tart. Ha bizonyíték hiányában lezárják az ügyet,tudok-e fellebbezni? (Mivel számos,általam kért vizsgálat - házkutatás,kihallgatás, mobiladat ellenőrzés stb. - nem történt meg.)

Figyelt kérdés

#rablás #Rendőrségi nyomozás
2023. aug. 31. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Te akarod megmondani hogyan vizsgáljon ki a rendőrség egy ügyet?

Nem is tudtam, hogy előírhatom mit/hogyan csináljanak.

És gondolod az orrodra kötik mit csináltak, mit nem?

2023. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, tudhatsz. Kérdés, megéri-e. Mert nyerni nem fogsz az kétségtelen.
2023. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A nyomozást megszüntető határozat ellen a közléstől számított 8 napon belül panaszt tehetsz az ügyészégen.

Ha Ő is elutasít, akkor újabb 8 napon belül - bizonyos elutasítási okok esetén - pótmagánvádlóként léphetsz fel.

Ebben az esetben jó ha tudod: a pótmagánvádló ügyvédi képviselete kötelező.

2023. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy katyvasz
2023. szept. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy csak Te nem érted, 4 - es!
2023. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem értem.

Ezekről a dolgokról mint sértett 1. nem tudhat 2. meg hogy az átlag állampolgár mintent “kirablásnak” nevez holott az az esetek 90%ban egy sima lopás.

2023. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Különösen a 3-ast,ezesetben ezt fogom tenni.

Pontosítás: áprilisban 12 M Ft értékű aranyat vittek el a széfemből, gyanúm szerint a takarítónőm ,lánya és a férje "dolgoztak össze",kihasználva,hogy egyedül élő mozgáskorlátozott vagyok. A nyomozás még nem zárult le. Kiderült,hogy a tett időpontjában az általam gyanusított két nő a cellainformációk alapján a házam körzetében tartózkodott,holott akkor ,ott semmi keresnivalójuk nem volt. Házkutatás október 19-én (!) volt,természetesen negatív eredménnyel .A delikvensek még tavasszal két gépjármúvet vettek,ezzel sztem sikerült elkölteniük a zsákmányt. DNS mintát is vettek tőlük,októben 19-én. Kihallgatásuk még nem történt meg.

Ennyi.Várok.

nov. 9. 06:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy Dns-t vettek de ki nem hallgatták őket.
nov. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg a másik hogy ez az eljárás lopásban zajlik, mert az.
nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A nyomozó állítása szerint csak most fogják kihallgatni őket,lehet,hogy polygráffal is.

Valóban nem rablás,mert nyílt erőszak nem volt,csak besurranás.

Sajnos,a károm így is ugyanannyi.

nov. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!