Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Számon kérheti rajtam az utalást?

Számon kérheti rajtam az utalást?

Figyelt kérdés

Volt egy feljelentésem mivel külföldre szerettem volna menni dolgozni. Pályaztatás címszó alatt elkértek tőlünk 200€t. Eltűntek , letiltottak stb. A feljelentést akkor megtettem, kaptam is a határozatot, hogy összevont bűncselekmény stb.


3 hete előkerült ,hogy ha aktuális akkor van még hely... print- küldés a rendőrnek.


Egy hete újra előkerült,de annyit írt, hogy vissza utalná a pénzem 250 eurót küldene ( mivel kértem kártérítést gondoltam ennyivel megoldja amit keveseltem de nem mondtam semmit)


Visszakaptam.


Ma írta ha megkapom a pénzt akkor azt az 50 eurót visszaküldeném-e...


Erre még nem válaszoltam, de én úgy gondolnám looofsszt a s.ggébe!

Átvertek, pénzem kicsalta,.eltűnt, lelépett,munkán azóta sincs se itthon se kint.


Hát még én legyek a jó fej? Vállalom, hogy akkor jelentsen fel ő ezért,de én nem utalok vissza semmit egy rabló bandának.



2023. szept. 12. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem ismered a mondást?
2023. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az ajándék lónak? Ezt ismerem csak full kivagyok akadva.
2023. szept. 12. 14:06
 3/20 anonim ***** válasza:
Most Te tiltsd és ignoráld. Ha a rendőrség keres akkor mondd nekik, hogy vissza kaptad a pénzt, azt ne részletezd, hogy többet kaptál vissza.
2023. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Jogos. Bár szerintem egy halmozottan összevont bűncselekménmyel nem hiszem, hogy pattogna. Én pasasnak fizettem legyen Béla azzal is telefonáltam a határozatban meg nő volt megadva Gizi + a csávója Pista . Aki utalt az meg Juli volt 🤣
2023. szept. 12. 14:30
 5/20 anonim ***** válasza:

Amugy nem lett volna koteles tobbet utalni. A karodat kellett volna megteritenie, ami 200euro. Az hogy te ennel tobbre tartottal igenyt, kicsit vicces.

Polgari perben kell igenyt tamasztani ha van egyeb kovetelesed veluk szemben. Amit amugy siman elbuktal volna.

2023. szept. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én ezt is megértem. De éppenséggel hadd ne legyek már kedves ezek után. Ha belegondolsz mivel n.1700 euró / hónap / főre ígért munkát akkor relatíve 3400/ hó *3 hónap mivel ennyi ideje már dolgoznánk kint engem meg + ennyivel vágott még meg.
2023. szept. 12. 15:07
 7/20 anonim ***** válasza:
Am. nincs más munka akár itthon akár kint? Csak ez az 1 cég létezik? Milyen munka ez?
2023. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem ez az egy cég létezik. De mivel párban mentünk volna így kb 0.05 % az esélyünk a többi millió helyre így ez maradt volna. Kerestünk fb csopikban de a " holnap megkérdezem" és azóta is kérdezik ezekkel se tudunk mit kezdeni.


Párom itthon már dolgozik de engem válaszra se méltatnak vagy max interjúig jutok. Rátesz, hogy ritka fos megyék egyikében lakunk ahol a fű se nő jaa és ugye tegyük hozzá, hogy ukránok meg filipek előnyben

2023. szept. 12. 15:13
 9/20 anonim ***** válasza:

Vhogy nem először hallom ezt. A nők mostanában nehezebben találnak munkát.


De ezt Te is látod, hogy nem szabad erőltetned, örülj, hogy vissza kaptad a pénzed.

2023. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nekem van egy " elméletem " erre


Mivel 30 vagyok tisztában vannak vele, hogy lassan Gyedre megyek, mert benne vagyok a korban úgymond. Illetve a 25 év alattiak és a diákok jobb munkaerő a cégnek adózásilag.


Sajnos ezt 5 éve észrevettem így depressziós és pánikbeteg is lettem sajnos.

2023. szept. 12. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!