Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire van ennek valóság...

Mennyire van ennek valóság alapja most?

Figyelt kérdés

Van ellenem konkrétan 4 nyomozási eljárás. 2022 novemberében kezdődött az ügyem, 2023.Februárban hívtak be rabosítani, és kihallgatni egyben. Azóta 2023.Október 16.ig csend volt, mikor nem vittek el konkrétan mindenemet, a telefonszámlámat is. És ezt mind azt a rendőr kérvényezte a bíróságon aki engem hallgat ki A lefoglalási parancsot.

Most konkrétan a helyzet úgy áll,hogy 1: zaklatás, 2.testi sértés,3. gumikerék megrongálása,4. neptun fiók feltörése.


4. ügyben én léptem be valóban a neptun fiókba, és beadtam egy egyoldalú lemondó nyilatkozatot, ami konkrétan csak egy "felfüggesztést eredményezett", ott van az egyetemek honlapján,-feketén-fehéren, bármikor vissza lehet jelentkezni.


A többi ügyben amivel gyanúsított vagyok, nem találtak ellenem semmit, és valószínűleg ezért is foglaltak le mindenemet,hogy majd most gondolom össze csapták a kezüket, és megvagy!!


Mivel a story eléggé gyanús nekem, az ismerősnek le emeltek a bankkártyájáról 600.000ft-ot, és bement a bankba, a rendőrségre, és konkrétan melegében elküldték, mert alá van írva a szerződésed,hogy mindenért te vagy a felelős..


Ügye én ezzel nem szegtem meg semmit konkrétan, mert vagyonszerzésre sem tettem szert... Tehát mire megy ki a játék a rendőrség részéről? Mert a fent említett adatok valósak, és konkrétan semmi bizonyítékuk sincsen ellenem... Most a gépem áttúrják, és megtalálják , ja és? nagy cucc-hogy bent voltam egy domain szerveren, de azt is IP-cím alapján jöttek ki, ami szolgáltató nem is az én nevemen keresztül fut.


Szóval arra lennék kíváncsi konkrétan, ilyenkor milyen összegekkel kell számolni majd? Ha elvesztem a pert? Kártérítés, illetve a nyomozást is és mindent rám fognak róni, és tudják én már 6éve kint élek külföldön, a rendőr mikor vitt mindent, mondta röhögve,hogy majd vesz úgy is másikat mert van "pénze"..


Mert ha milliós összegekről dobálóznak, mert úgy is ki tudom fizetni "címszóval" alaptalanul milliókról beszélnek, én nem fogom azt megtéríteni...



2023. okt. 22. 20:31
 1/3 MDaniel98 ***** válasza:
Ja igen, gondolom te semmiről sem tehetsz...:)
2023. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Betette a klavidra a lábát a kisegér, és nyomta, nyomta, ami belefér.

Ártatlan vagy, mint a ma született bárányka.

2023. okt. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ÉRTELMESEN leírnád a kérdésed?


Mert ebből a katyvaszból sok értelmeset nem lehet kihámozni.

2023. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!