Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vagasi engedély nélküli fa...

Papatorpike kérdése:

Vagasi engedély nélküli fa kivágást, Szabolcs megyében hol tudok NÉVTELENÜL bejelenteni?

Figyelt kérdés

nov. 15. 13:07
1 2 3
 1/25 Pintér László ***** válasza:
100%
Mi a történet?
nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Röviden, Szabolcs megyében Kisvárda mellett Szabolcsveresmart Rozsalypusztán közvetlenül a fő út mellett az Akácost már több napja teljesen tarra vágják, biztosan tudom, hogy vágási engedély nélkül, illetve a kitermelők akik nem tulajok, a fűrészgép kezelői vizsga nincs meg.
nov. 15. 13:24
 3/25 Pintér László ***** válasza:
95%
Lopják a fáját valakinek?
nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Pintér László ***** válasza:
100%
Először szerintem azzal vedd fel a kapcsolatot, akié a fa. Lehet tud róla és engedi.
nov. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
A Vágási Ferinél a hivatalba'
nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Éppen hogy a tulaj vágatja csak engedély nélkül, mert azt jól tudom, hogy hiába az ő tulajdona, viszont vágási engedély szükséges
nov. 15. 13:31
 7/25 Pintér László ***** válasza:
100%

Jaaaajjj... akkor meg nem tökmindegy...? Ne legyünk már vamzerek! Ha nem árt Neked, mit akarod beköpni, pláne gyáván névnélkül.

Elárulom, hogy az ilyen melók 90%-nál nincs semmilyen engedély, meg fűrész vizsga. Kit érdekel az ilyen? Faluhelyen meg pláne. Itt mindenki , szinte mindenki Magának csinálja a fát az erdész, tulaj engedélyével, de senkinek sincs döntési vizsgája meg ilyenek. Ez most tényleg ilyen vamzer szőrszálhasogatás. Nem ártanak Neked, hasznod sem származik a beköpésből. Miért akarod Őket feldobni? Miért lesz jobb Neked, ha Őket megbüntetik?

nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
NÉVTELENÜL sajnos sehol, azt nem veszik komolyan.
nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
A helyi erdészeti hatóságnál. Hogy névtelenül foglalkoznak-e vele azt nem tudom, de lehet, hogy egy jó kis bírság reményében kimennek. Vagy hogy megkenjék őket, ha még nem tették meg.
nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 árokpart ***** válasza:
81%
Kérdező ha az övé akkor úgy vágja ahogyan akarja. Lehet, hogy tüzelőre vágja ki.
nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!